Впродовж минулого року фахівцями Управління Держпраці у Хмельницькій області проведено майже 700 планових та позапланових перевірок суб’єктів господарювання з питань охорони праці та промислової безпеки. Обстежено 1598 виробничих об’єктів.

Під час перевірок виявлено більше 11 тисяч порушень вимог законодавчих і нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.

 

За матеріалами перевірок підприємств фахівцями Управління Держпраці видано роботодавцям 1202 приписи обов’язкових до виконання. Направлено до адміністративного суду 43 позовні заяви щодо призупинення (зупинення, обмеження) виробництва, виконання робіт. Відповідно, за рішенням суду у 239 випадках тимчасово зупинялось (обмежувалось) виробництво та виконання робіт. У 110 випадках – за власним бажанням суб’єкта господарювання.
Так, за порушення законодавства у сфері охорони праці та промислової безпеки притягнуто до адміністративної відповідальності 204 працівника, з них 65 керівників підприємств.

 

Довідково:
Управління Держпраці у Хмельницькій області здійснює нагляд за 27 637 суб’єктами господарювання та 98 510 об’єктами 27 галузей. Чисельність працівників на підприємствах піднаглядних суб’єктів господарювання у 2017 році становила 379 800.