Згідно плану роботи Хмельницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України на І півріччя 2018 року 21-22 лютого  відбувся семінар новообраних голів первинних   профспілкових організацій на базі   ПНКЦ “Побужжя».

Відкрив семінар голова Хмельницької обласної  організації Профспілки А.С. Яримюк,  який проінформував учасників семінару про дії  Профспілки в сучасних умовах та стан соціального партнерства як головного інструменту реалізації захисної функції профспілок та дії  Профспілки в сучасних умовах.

IMAG2077

В роботі семінару взяли участь головний  бухгалтер  обласної організації Профспілки Крук Т.П. та правовий інспектор праці обласної організації Профспілки Козубняк С.В. Було розглянуто питання організації  фінансової роботи в первинній профспілковій організації, основних завдань та прав профспілок, гарантій їх діяльності, організація колдоговірної роботи та інші.  Для використання в практичній роботі учасники отримали методичні матеріали.

IMAG2088

Доцент кафедри менеджменту та освітніх технологій Хмельницького інституту післядипломної педагогічної освіти Білошицький С.В. ознайомив присутніх з діяльністю з охорони праці в закладах освіти. Викладачем кафедри психології Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Чорною Н.В. був проведений тренінг: “Тайм-менеджмент – інструмент в роботі профспілкового лідера”.

Учасники семінару відвідали місто Старокостянтинів, де ознайомились з роботою Старокостянтинівського міськкому та райкому Профспілки. В Старокостянтинівській ЗОШ №3 1-3ст. та в Самчиківській ЗОШ вони оглянули профспілкові кімнати, документацію, ознайомились з роботою первинних профспілкових організацій.

IMG-168d10619e6cc2cc21f79442a3ef0ece-V

На думку голів профкомів, семінар досяг поставленої мети. Він містив усі елементи сучасного навчання: аналітичні дискусії, обговорення соціальної трансформації ролі профспілок, виявлення нових та удосконалення діючих напрямків профспілкової роботи.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA