Пропонуємо дайджест вісника “Позиція” за липень 2016 року.

Вихід з кризи – не привід грабувати трудящих! Ми не хочемо бути жебраками в нашій країні

Тарифний «зашморг» на шиях українців: лють і розпач

Людина з великої літери

І словом, і ділом!

«Це – справа усього його життя…». Коли чуєш таку оцінку праці  людини, то розумієш, що мова йде не просто про стаж професійної діяльності та запис у трудовій книжці. Це означає, що перед тобою – особистість, яка ще в юності чітко визначилася з життєвими пріоритетами, знайшла таку точку прикладання своїх сил, енергії, знань, що дає змогу розкрити власний творчий потенціал, створити щось нове та удосконалити існуюче, принести вагому користь суспільству, віддати обраній справі всі зусилля, інтелект, час, що саме вона стає метою життя, і навіть більше – способом існування. Це повною мірою стосується Петра Шерстюка, директора Чемеровецького медичного коледжу, що на Хмельниччині..

Вітаємо колективи!

Постановою президії ФПУ звання «Народний аматорський колектив профспілок України» присвоєно ансамблю пісні і танцю «Співуче джерело» факультету мистецтв та естрадно-хоровому колективу «Проскурівський модерн» факультету початкової освіти та філології Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.

У словник профлідера

Краудфандинг (спільнокошт) – колективна добровільна співпраця людей зі збору коштів чи інших ресурсів, найчастіше через Інтернет, для допомоги третім особам..

Що робити у спеку: дієві поради

У спекотну погоду посилюється потовиділення, тобто з організму виходить більше води, ніж звичайно. Тому, щоб компенсувати втрати, варто пити більше води. Рекомендована кількість рідини, яку необхідно споживати в день, обчислюється з розрахунку 30 мл на 1 кг маси тіла. Тобто, для дівчини вагою 50 кілограмів — півтора літра рідини, якщо вага людини від 70-80 кг, то випивати треба 2–2,5 л води в день..