Пропонуємо дайджест вісника “Позиція” за квітень 2019 року, № 8

8 515

Профспілкова платформа майбутнього

Відбулася IV звітно-виборна конференція обласної організації профспілки працівників соціальної сфери України. З доповіддю про діяльність обкому профспілки за звітний період виступив голова обласної організації Олександр Цюзік. В обговоренні взяли участь 17 делегатів і запрошених. Зокрема, член Президії ФПУ, голова Профспілки працівників соціальної сфери України, Заслужений працівник соціальної сфери України Володимир Тьоткін, член Президії ФПУ, Заслужений працівник соціальної сфери України, Голова ФП області Геннадій Харьковський, член ради ФПО, Заслужений працівник соціальної сфери України, директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Світлана Лукомська, депутат Хмельницької міської ради, начальник управління соцзахисту населення міськради, Словян Воронецький, член ради ФПО, директор управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в області Сергій Кіндзерський, голова Ради директорів територіальних центрів області Зінаїда Бандирська, профспілкові лідери організацій та установ соціальної сфери області.

Основні вимоги та пропозиції первинних профспілкових організацій – це:

– Збільшення фінансування для установ та організацій соціальної сфери

– Неприпустимість залишкового принципу розподілу коштів на галузь та встановлення державних гарантій працівникам

– Вдосконалення системи оплати праці

– Приведення у відповідність до виконуваних обсягів навантаження чисельності працюючих та недопущення їх скорочення

– Підвищення зарплат працівникам соціальної сфери

– Підписання Закону України «Про соціальні послуги»

– Недопущення скорочення соціальних робітників в об’єднаних територіальних громадах

– На базі регіонального центру соціальної допомоги «Хесед Бешт» створити Всеукраїнський центр перепідготовки працівників соціальної сфери України

По завершенні обговорення одноголосно головою обласної організації профспілки працівників соціальної сфери України на наступний термін обрано Олександра Цюзіка.

Після офіційної частини 24 кращих профспілкових активіста галузі відзначено нагородами ФПУ, органів влади та місцевого самоврядування, обкому профспілки.

Охорона праці – пріоритет профспілок

Працівника вдома чекають діти, сімя…

Напередодні Всесвітнього дня охорони праці відбулося розширене засідання президії Федерації профспілок області. Головне питання порядку денного –  стан охорони праці та громадського контролю за реалізацією прав працівників на безпечні здорові умови праці. Думки з приводу охорони праці, проблем в охороні праці, здоров’я працівників висловили Голова ФПО Геннадій Харьковський, головний технічний інспектор праці ФПО Олег Сковородніков, директор управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в області Сергій Кіндзерський, начальник відділу Управління Держпраці Вадим Франко.

Більшість профспілкових організацій здійснюють громадський контроль за додержанням законодавства про охорону праці, створенням належних виробничих та санітарно-побутових умов, забезпеченням спецодягом, навчанням профспілкового активу з охорони праці, захистом прав потерпілих на виробництві, відшкодуванням шкоди, призначенням та оплатою допомоги по тимчасовій непрацездатності.

Налагоджена дієва співпраця в питаннях профілактики травматизму з Фондом соціального страхування, Управлінням Держпраці України в області, Департаментом соцзахисту населення ОДА та Об’єднанням організацій роботодавців області.

Адміністраціями підприємств, установ та організацій разом з профспілками проведено певну роботу щодо виконання зобов’язань Територіальної, Генеральної, Галузевої угод, колдоговорів, спрямованих на поліпшення охорони праці, що сприяло зниженню виробничого травматизму. Зокрема, торік в області травмовано на 10,2% менше, ніж у 2017-му, знизився виробничий травматизм у Віньковецькому, Славутському, полонському, Шепетівському, Красилівському, Білогірському районах. В минулому році без смертельного травматизму працювали галузі культури, соціальної сфери, споживчої кооперації, пошти та електрозв’язку.

Проте, незважаючи на позитивну тенденцію, викликає занепокоєння стан травматизму в Хмельницькому, Старокостянтинові, Кам’янець-Подільському, Чемеровецькому, Теофіпольському і Волочиському районах.

На жаль, в більшості колдоговорів відсутні оздоровчі програми щодо щорічних профілактичних обстежень працівників, є проблеми з оздоровленням, наданням гарячого харчування, санаторно-курортним лікуванням, що призводить до великих втрат і зменшення продуктивності праці через захворюваність.

У зв’язку з тимчасовою непрацездатністю в минулому році втрачено 1050461 день, Фондом соціального страхування витрачено 198 млн.грн. Ще близько 500 тис. днів оплачені роботодавцями і, в середньому, 285 тисяч застрахованих осіб в 2018 році не працювали майже два тижні. З 30 працівників, які в 2018 році не повернулися додому з роботи – 22 померли на виробництві, в-основному, через серцево-судинні та інші захворювання.

Затягування реалізації в області Концепції та Плану заходів реформування системи охорони праці (Розпорядження КМУ № 989 від 12.12.2018 року), відсутність в більшості районів та міст підрозділів, координуючих роботу з охорони праці, впровадження досвіду управління виробничими ризиками, навчання, охорони здоров’я працівників, ігнорування роботи служб охорони праці окремими керівниками вплинули на зростання травматизму в І кварталі 2019 року на 60%. Зріс виробничий травматизм в м.Хмельницькому, м.Кам’янці- Подільському, Теофіпольському та Городоцькому районах.

Ускладнює лікування та відновлення після хвороб затримка оплати лікарняних, яка становить більше місяця, відсутність коштів на навчання представників застрахованих осіб на рахунках структур Фонду соціального страхування в області, відмова держави від санаторно-курортного лікування за рахунок Фонду.

Тож, з метою поліпшення охорони праці, посилення громадського контролю, впровадження систем управління безпекою та гігієною праці, реалізації прав працівників на безпечні та здорові умови праці, президія Федерації профспілок області постановила завдання, зокрема, звернутися:

до ОДА щодо прискорення розроблення заходів для реалізації Концепції реформування системи управління охороною праці в області;

до Управління Держпраці України в області щодо своєчасного інформування профспілок про групові, важкі нещасні випадки та смертю на виробництві для участі представників профспілок в розслідуванні; участі представників профспілок в розслідуваннях та включення представників профспілок до складу комісій перевірки знань працівників, роботодавців, осіб відповідальних за охорону праці;

до правління ФСС України щодо погашення заборгованості з оплати соціальних допомог; виділення коштів Фондом для навчання представників профспілок з охорони праці; відновлення санаторно-курортного лікування застрахованих осіб; виділення коштів на профілактику травматизму, поширення та впровадження кращого міжнародного досвіду з оцінки та управління виробничими ризиками, реформування системи управління охороною праці, а також матеріальної участі структур Фонду в оснащенні обласного методичного центру з охорони праці на базі Підприємства «Навчально-культурний центр «Побужжя» ФП області»;

до ОДА, Об’єднання організацій роботодавців області щодо прискорення укладання обласної Територіальної угоди на новий термін; розробки та прийняття спільного розпорядження щодо забезпечення формування, навчання, належної оплати праці працівників підрозділів охорони праці РДА, органів місцевого самоврядування, посадових осіб господарюючих суб’єктів, які організують роботу з охорони праці.

Чимало завдань поставлено і профспілковим організаціям усіх рівнів щодо посилення їх діяльності в забезпеченні безпечних і здорових умов праці – це й неухильне дотримання законодавства, надання пільг, створення комісій профкомів з охорони праці, обрання та навчання громадських інспекторів профспілок, участь представників профорганізацій у перевірках виконання колдоговорів, умов праці, розслідуванні нещасних випадків та недопущенні їх приховування, надавати допомогу потерпілим та сім’ям загиблих на виробництві тощо; ініціювання включення в колдоговори заходів щодо оздоровлення працівників, відновлення гарячого харчування, розвитку спорту та зміцнення здоров’я працівників; 100% забезпечення працюючих спецодягом, санітарно-побутовими приміщеннями, атестації робочих місць, видачі спецхарчування, молока, миючих засобів тощо.

Відповідні завдання поставлені й Підприємству «Навчально-культурний центр «Побужжя» ФП області» в рамках реалізації ініціативи МОП «Безпечне та здорове майбутнє праці».

Президія погодила підписання Угоди про співпрацю між Федерацією профспілок області та Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області з метою координації дій по попередженню та усуненню порушень законодавства про охорону праці, профілактики виробничого травматизму та профзахворювань.

Угоду підписали Голова ФП області Геннадій Харьковський і директор управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в області Сергій Кіндзерський.

Президія відзначила дипломами кращих громадських інспекторів профспілок з охорони праці – Володимира БАБИЧА начальника дільниці контактної мережі ХКП «Електротранс», Олександра КИРИЛЮКА, верстатника деревообробних верстатів ЦПД ДП «Ізяславське лісове господарство», В’ячеслава ЯЩУКА, заступника начальника механоскладального цеху №12 з підготовки виробництва ДП «Новатор».

 

Світовий досвід

Ось би нам так

В сiчнi поточного року в США створено 306 тис. нових робочих мiсць (Мiнпрацi США). Це рекорд за останнi 11 мiсяцiв. А всього з моменту обрання Дональда Трампа, згiдно американської статистики, створено 2,4 млн. нових робочих мiсць. Також необхiдно зазначити, що рiвень безробiття впав до достатньо низького рiвня — 4 %. Наша держава бере багато чого з досвiду Сполучених Штатiв, але чи є в нас така ж статистика, iнформацiя? В даному разi цифри свiдчать, що президент Дональд Трамп не на словах, а на дiлi, першочерговим в державi вирiшує питання зайнятостi та зростання економiки. Держава №1 в свiтi дає приклад чим i як треба опiкуватись — новi робочi мiсця, а за ними зростання економiки, багатство держави.

Досягнення АПК в Нiдерландах

В теперiшнiй час експорт зернових з Укрїани є одним з найвагомiших, продаж зерна за кордон вважається надзвичайно вигiдним.

Врожай зернових у нашiй державi за минулий рiк склав бiльше 51 млн. тонн, з них 41 млн. тонн — проданий на експорт, за що аграрники України отримали 9 млрд.дол., на фонi iнших галузей – результат гарний.

В той же час при порiвняннi з iншими державами виникають питання: чи все так правильно ми робимо в теперiшнiй час. Наведемо приклад Нiдерландiв.

При розглядi, на початку поточного року, iнвестицiйних проектiв з бiзнесменами з Нiдерландiв маємо таку iнформацiю. В минулому роцi фермери цiєї держави зiбрали 9 млн. тонн зерна. За рахунок технологiй глибокої переробки, результат використання цього зерна – 9 млн. тонн – принiс в казну, в економiку Нiдерландiв 120 млрд. дол. Вражаючий приклад! Ми поцiкавились чи це офiцiйнi цифри. Вiдповiдь: так, у нас є така статистика. Це все вiдбувається завдяки використанню технологiй глибокої переробки. Приблизно таке саме здiйснюється в iнших найкращих європейських державах. При порiвняннi маємо наступне: одна тонна голландського зерна дає економiчний результат в 63,8 разiв бiльший вiд того, що дає одна тонна нашого зерна, яке продається за кордон. Нiби й експорт, i валюта, але ж бачимо, якi колосальнi резерви i перспективи має держава, українська земля. А в майбутнiх технологiях глибокої переробки – сотнi нових пiдприємств, сотнi тисяч нових робочих мiсцъ, сучаснi зарплати, збiльшення надходжень в бюджети та iнше. Безумовно, така полiтика має бути одним з першочергових прiоритетiв в планах розвитку нашої держави.

Прес-центр Об’єднання органiзацiй роботодавцiв, Союзу промисловцiв i

пiдприємцiв Хмельницької областi.

Історія і сучасність

Півстоліття мистецької праці   

На Кам’янець-Подільському підприємстві УТОС протягом 55 років  функціонує єдиний  в Україні, можливо й у світі, оркестр сопілкарів «Фольклор».

Оркестр організований з працівників підприємства в 1964 році з ініціативи  Бориса  Миколайовича Гулашевського, який і став його першим керівником.

Колектив налічує 20 осіб, з яких10 – інваліди по зору І-ІІ групи. Репертуар – технічно складний, відрізняється жанровим розмаїттям, включає класичні, народні і сучасні твори української та зарубіжної культури. Унікальність оркестру в тому, що в музичній літературі немає творів для сопілкарів. Підбір, аранжування і обробку їх для гри на сопілках здійснюють керівники оркестру.

З 1982  по грудень 2009 року оркестр очолював заслужений працівник культури Анатолій Твердохліб. З 2010-го року і донині – Сергій Касприк. В його обробці оркестр виконує  «Менует», «Гуцульську рапсодію», «Козацьке попурі», «Каламбур», «Неаполітанський танець» та інші твори.

Форма і стрій інструментів різних розмірів – від пікколо до контрабасу –  винайдені і виготовлені першим  керівником оркестру у 1960 році й  удосконалювалися  на протязі  20 років. Використання цих унікальних інструментів надає творам самобутнє, оригінальне та неповторне звучання.

Доречно відмітити, що 23 січня 2016 року сопілка-контрабас внесена  в Національний реєстр рекордів України як найбільша сопілка.

В квітні 1980 року рішенням Української ради профспілок самодіяльному оркестру сопілкарів присвоєно звання «народний»,  яке він щоразу успішно підтверджує.

9 квітня 2019 року з державного гімну України розпочався звітний концерт «Фольклору» задля чергового підтвердження звання і, що слід було очікувати, конкурсна комісія високо оцінила виконавську майстерність, підбір репертуару і сценічну культуру колективу.

На завершення заходу голова обласної організації профспілки працівників ЖКГ, місцевої промисловості та побутового обслуговування населення України, голова комісії Микола Шафінський подякував колективу оркестру за їхню творчу діяльність, вагомий внесок у розвиток аматорського мистецтва і вручив грамоти та матеріальне заохочення кращим учасникам «Фольклору».

Колектив сопілкарів щиро вдячний за всебічну допомогу і підтримку директору підприємства Миколі Бессарабу.