Шановні колеги!

 

9 листопада багаточисельна культурна та мистецька спільнота відзначає своє професійне свято – Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Тож, щиросердно вітаю з цим чудовим святом кожного профспілковця сфери культури, всіх, хто має безпосереднє відношення до почесної справи служіння  захисту трудових прав і соціально-економічних інтересів працівників культури, хто сприяє збереженню та розвитку багатогранного українського культурно-мистецького надбання.

Сьогодні профспілкові активісти разом з усією творчою елітою формують етичні  й моральні цінності сучасного українського суспільства та утверджують самобутність нашої держави, розуміючи, що тільки культура розкриває нашу сутність, вчить нас бути українцями та виховує почуття національного патріотизму й гідності.

 Тільки завдяки Вашому професіоналізму, щирому серцю, наполегливості та принциповості спільними зусиллями вдається вирішувати надскладні питання щодо посилення соціального статусу кожного працівника української культури – від потужного національного закладу до маленького сільського клубу чи бібліотеки.

Тож, висловлюю слова глибокої вдячності всім Вам за самовіддану працю та бажаю подальших соціальних здобутків, вагомих перемог, миру, злагоди, добробуту й достатку на довгі і щедрі літа, натхнення на втілення в життя смілих ідей і потужних профспілкових проектів на благо духовного збагачення нашої держави.

Ще раз зі святом Вас, шановні колеги!

 З повагою до кожного профспілкового активіста,

 Голова Хмельницької Обласної організації

Профспілки працівників культури                                         М.Луценко