08 лютого 2017 року до відділення НСПП в Хмельницькій області (далі-Відділення) звернувся голова Хмельницької обласної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу України В. Зварич з питань здійснення підтвердження репрезентативності та оцінки відповідності критеріям репрезентативності суб’єктів сторін профспілок.

Працівники Відділення надали роз’яснення окремих положень Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 21 липня 2011 року № 73. Також, проведено консультації критеріїв репрезентативності організації профспілки і порядку підготовки та подання документів.

Крім того, голову профспілки було ознайомлено з листом Міністерства соціальної політики України від 23.02.2012 року №1978/0/14-12/18 стосовно роз’яснень  положень статті 5 Закону України «Про соціальний діалог в Україні» від 23.12.2010 р. № 2862-VI щодо визначення загальних критеріїв репрезентативності у відповідності до рівнів соціального діалогу.

В результаті наданих роз’яснень і консультацій з питань репрезентативності до Відділення, для здійснення оцінки відповідності критеріям репрезентативності, подано відповідний пакет документів.

На даний момент Комісія Відділення проводить вивчення, аналіз та перевірку наданих документів.