Сьогодні, 20 липня 2017 року відбулося засідання Громадської ради при Управлінні Держпраці у Хмельницькій області. До участі в засіданні Громадської ради запрошені – начальник Управління Держпраці в області Олексій Глушаков та начальники окремих відділів Управління.

У ході засідання заслухано звіт про проведену роботу Управління Держпраці у Хмельницькій області у першому півріччі 2017 року та вжиття заходів за результатами перевірки Управління фахівцями Державної служби України з питань праці.
Основний акцент членами Громадської ради поставлений на пошук нових шляхів щодо подолання «тіньової» зайнятості та легалізації трудових відносин. «Адже покликання Громадської ради при Управлінні Держпраці полягає перш за все у захисті соціальних та трудових прав, гарантій громадян на гідні та безпечні умови праці», – наголосив голова Громадської ради Олег Сковородніков.
1500548036_dscn3100
Розглянуто ситуацію, яка склалася з проведенням атестації робочих місць за умовами праці у зв’язку із змінами в законодавстві. За результатами обговорення Громадською радою прийнято рішення – підготувати листи у вищестоящі органи для вирішення даного питання на державному рівні.
Обговорено внесені зміни до наказу Державного комітету України з нагляду за охороною праці від 26 січня 2005 року № 15 «Про затвердження Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці та Переліку робіт підвищеної небезпеки».
На завершення, рішенням Громадської ради при Управлінні Держпраці у Хмельницькій області затверджено План роботи Громадської ради на друге півріччя 2017 року.