10 жовтня у стінах ХНУ відбулася ІІІ звітно-виборна конференція Первинної профспілкової організації студентів Хмельницького національного університету. Фото_1

На конференцію завітали перший проректор, проректор з науково-педагогічної роботи, професор, д.  е. н. – Войнаренко Михайло Петрович та   голова комітету Вільної профспілки працівників університету, к.е.н, доц. – Карпенко Віталій Леонідович.

Фото_2

 

До участі у конференції було обрано 72 делегатів (по 2 делегати із кожного курсу факультету); на конференції були присутні 63 делегати.

Голова студентської профспілки Анатолій Вичавка відзвітував за діяльність ППОс ХНУ протягом 10.10.2014-10.10.2019 рр., зазначивши, що представництво і захист інтересів членів профспілки був, є і буде основним напрямком її діяльності; окрім того, розвинені такі напрямки: волонтерство (як особливий напрямок – донорство крові та її компонентів), організація культурно-масових та спортивних заходів, інформаційна робота.

Анатолій Анатолійович конкретно розповів про те, як представники студентського профкому надавали допомогу у вирішенні конфліктних ситуацій між студентами та викладачами, сприяли комунікації між студентами та керівництвом університету/гуртожитків, представляли інтереси студентства у вирішенні житлово-побутових проблем, організовували благодійні акції для студентів, котрі мають пільгові категорії, надавали студентам-членам профспілки профспілкові виплати.

Фото_3

Окрім того, голова ППОс ХНУ розказав про співпрацю студентського профкому із громадськістю: із БФ «Центр Добриня», ВО «Твори добро», СЛТ «Глорія», ГО «СД Платформа», КУ «Молодіжний Центр», Молодіжною радою при ХОДА, Громадською радою при ХОДА та ін.

За останні 5 років діяльності ППОс ХНУ відзвітувала і членкиня ревізійної комісії Юлія Юрчук.

Відповідно до відкритого голосування учасників звітно-виборної конференції, було обрано голову ППО ХНУ – Вичавку Анатолія Анатолійовича, заступницю голови ППО ХНУ – студентку групи ФУМм-19-1, координаторку соціального проєкту «Стань донором – подаруй краплю надії!» Карпову Олену Валеріївну та бухгалтерку ППО ХНУ – студентку групи СОУ-16-1 Юрчук Юлію Ігорівну.

Фото_4

Також на ІІІ звітно-виборній конференції ППОс ХНУ було затверджено новий склад профспілкового комітету у кількості 30 осіб та змінено назву профспілкової організації на Первинну профспілкову організацію ХНУ.

Фото_5

Щиро дякуємо гостям та учасникам конференції!
Далі – більше! Із новими силами, ідеями та ініціативами лише вперед!

Фото_6

Олена Карпова,

заступниця голови ППО ХНУ