Завдяки зусиллям партнерів – Молодіжної ради Федерації профспілок України та представництва фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні нещодавно три десятка молодих людей з усіх куточків мальовничої країни приймала гостинна Херсонщина на Перший літній табір профспілкових тренерів та модераторів. Мета – дати учасникам практичні інструменти для планування та проведення тренінгів в своїх організаціях. Змістовна частина навчання була досить насичена та включала багато методів та прийомів роботи із аудиторією, а саме: планування тренінгу, цілепокладання, особливості роботи з дорослими, аналіз учасників навчального заходу, профайлінг, фактор конфліктних слухачів, організація роботи в мікрогрупах, дидактичні та ділові ігри, різні техніки командобудування, розвиток навичок публічних виступів, інноваційні методи навчання (квест та інтерактивний театр) та створення мотиваційних відеороликів в рамках інформаційних семінарів.

Літній табір (3)
До проведення чотириденного заходу були залучені тренери Чернігівського Навчально-методичного центру профспілок Володимир Ковальчук та Віталій Копиш. Окрім чернігівських фахівців, до оргкомітету та команди тренерів увійшли Володимир Ворох, Світлана Ліщук (голова Молодіжної ради ФП Хмельницької області) і Тетяна Кулишова. Також учасники переглянули презентацію та взяли участь в дискусії “Про нові виклики та загрози, нові перспективи та ініціативи в роботі Федерація Профспілок України”.
До речі, тренінг мав статус міжнародного, оскільки його відвідали колеги з Республіки Білорусь, і з якими учасники мали нагоду обмінятися досвідом профспілкової роботи. Молодіжну раду Хмельниччини також представляла завідувач відділу організаційної роботи та соціально-економічного захисту ФП області Інна Гаврилюк.

Літній табір (2)
Чотири дні насичених емоціями, подіями, незабутніми враженнями, цікавими та корисними знайомствами, продуктивним навчання з обміном досвіду пролетіли на одному подиху. Учасники дякували організаторам та тренерам за набутий досвід і нові знання, позитивні емоції та знайомства з цікавими, енергійними і цілеспрямованими профспілковими лідерами, які представляли різні галузі профспілок.

Літній табір (1)