04 квітня 2018 року в приміщенні Хмельницького музею-бібліотеки ім. Григорія Сковороди відділенням Національної служби посередництва і примирення в Хмельницькій області (далі – Відділення) проведено нараду-семінар з трудовими арбітрами та незалежними посередниками НСПП по підведенню підсумків діяльності Відділення та опрацьовано нововведення у нормативно-правовій базі НСПП.

Відкрила нараду-семінар начальник Відділення Тетяна Бабич, яка поінформувала присутніх про результати роботи Відділення за перший квартал 2018 року та окреслила планові завдання на наступний квартал поточного року по стабілізації соціально-трудових відносин на підприємствах, в установах та організаціях області.

IMG_0753

Відповідно до плану роботи з доповідями виступили, також, працівники Відділення.

Так, заступник начальника Ольга Прощай поінформувала присутніх про стан соціально-трудових відносин на підприємствах, в установах, організаціях, де упродовж 2006-2017 років Відділення сприяло вирішенню КТС(К) та здійснювало заходи щодо стабілізації стану соціально-трудових відносин під час проведення найманими працівниками страйків, акцій соціального протесту.

Головний спеціаліст Сніжана Паюк у своїй доповіді висвітлила питання відповідальності за порушення законодавства про колективні трудові спори (конфлікти), а також ознайомила учасників наради-семінару з новим Положенням про порядок реєстрації НСПП висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів).

На завершення учасники наради-семінару обговорили питання щодо стану розвитку соціального діалогу в містах і районах області, а також підтримали домовленість про подальшу співпрацю та взаємодію у напрямку пошуку шляхів покращення стану соціально-трудових відносин на окремих підприємствах та в закладах області.

По закінченню заходу начальник Відділення подякувала всім присутнім за участь у нараді-семінарі та наголосила на необхідності напрацювання дієвих механізмів вирішення колективних трудових спорів (конфліктів).

IMG_0817