15 вересня 2017 року на базі Навчально – культурного центру “Побужжя” відбувся семінар голів цехових комітетів, комісій первинної профспілкової організації Волочиського машинобудівного заводу АТ «Мотор – Січ».

Основною метою проведення семінару була підготовка громадських інспекторів з охорони праці.

Відкрив семінар Голова Федерації профспілок області Геннадій Харьковський.

P1060789

Перед учасниками вистув начальник відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці управління Держпраці в Хмельницькій області Валентин Гуменний, який висвітлив питання державного управління охороною праці, державного нагляду за охороною праці та взаємодія з громадським контролем профспілок, відповідальність за порушення у сфері охорони праці.

P1060758

Про питання громадського контролю за додержанням законодавства про охорону праці та повноваження і права профспілок у цій сфері розповів директор НКЦ “Побужжя”, головний технічний інспектор праці ФП області Олег Сковородніков.

P1060765

Питання гігієни праці та порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці висвітлив Головний державний експерт з умов праці Хмельницької області Микола Дудченко.

P1060771

На практичнеому занятті завідувач відділом навчання обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Олександр Іваніцький ознайомив з методами  надання першої допомоги потерпілим у разі нещасного випадку.

P1060782Після закінчення навчання учасникам були вручені посвідчення громадських інспекторів праці.

P1060798

P1060742