У травні та липні 2017 року на базі Навчально – культурного центру “Побужжя” Федерації профспілок області відбувся двоетапний семінар голів цехових комітетів та громадських інспекторів з охорони праці профспілкової організації ДП “Красилівський агрегатний завод”.Відкрили семінар голова ФП області Генадій Харьковський та голова первинної профспілкової організації ДП “Красилівський агрегатний завод Микола Галиш.

P1060473

Також приймали участь представники управління Держпраці в Хмельницькій області, Департаменту соціального захисту населення Хмельницької ОДА, обласного центру екстренної медичної допомоги та медицини катастроф, спеціалісти Федерації профспілок області та Навчально – культурного центру “Побужжя”.

В ході проведення семінару були висвітлені питання:

  • державного управління охороною праці, державного нагляду за охороною праці та взаємодія з громадським контролем профспілок, відповідальнфсть за порушення у сфері охорони праці
  • громадський контроль за додержанням законодавства про охорону праці. Повноваження і права профспілок у цій сфері.
  • гігієна праці. Порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці.
  • надання першої допомоги потерпілим у разі нещасного випадку
  • актуальні питання трудового законодавства

P1060482

Для слухачів завідувачем відділу навчання обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Іваніцьким О.П. проведено ряд практичних занять з надання першої допомоги потерпілим у разі нещасного випадку.

P1060492

P1060497

По завершенню навчання слухачам вручені посвідчення.

Вручення1