Розпорядженням НСПП від 19 лютого 2019 року №111-р зареєстровано колективний трудовий спір (конфлікт) (далі – КТС(К)) між найманими працівниками Куявського обласного дитячого психоневрологічного санаторію Ярмолинецького району Хмельницької області та Хмельницькою обласною радою з наступною вимогою найманих працівників:

– «зберегти існуючі соціально-економічні умови праці найманих працівників Куявського обласного дитячого психоневрологічного санаторію».

26 лютого 2019 року після підписання необхідних документів про створення примирної комісії по розгляду КТС(К), в приміщенні Федерації профспілок Хмельницької області відбулось перше засідання примирної комісії (далі-Комісія).

У роботі Комісії взяли участь сторони КТС(К), незалежні посередники НСПП та фахівці Відділення.

Також, до роботи були залучені представники Хмельницької  обласної ради, Ярмолинецької районної ради та райдержадміністрації, департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА, Хмельницької обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України та інші зацікавлені органи та організації.

Відкрила засідання начальник Відділення Т. Бабич, яка надала роз’яснення щодо порядку проведення та регламенту роботи примирної комісії. Одночасно було обрано головуючого та секретаря засідання.

Під час роботи Комісії заслухано сторони КТС(К), представників Хмельницької обласної ради, департаменту охорони здоров’я Хмельницької облдержадміністрації  та інших присутніх.

Члени Комісії обговорили можливі шляхи вирішення КТС(К) та врегулювання даної ситуації відповідно норм чинного законодавства.

Одночасно, заслухавши та обговоривши усі міркування, позиції сторін КТС(К) та рекомендації представників зацікавлених органів та організацій  присутні дійшли згоди, що для повного, всебічного і об’єктивного вирішення зазначеного спору має місце долучення до справи усіх необхідних документів. Тому, Комісія вирішила продовжити роботу на наступному засіданні.

Наприкінці засідання примирної комісії Т. Бабич наголосила, що фахівці Відділення і надалі відслідковуватимуть стан соціально-трудових відносин у медичному закладі та надаватимуть роз’яснення норм чинного законодавства та консультації сторонам КТС(К).

IMG_1284