21 лютого 2019 року обком профспілки працівників охорони здоров’я провів на базі Навчально – культурного центру “Побужжя” черговий семінар голів первинних профспілкових організацій. А ось тема семінару – не рядова, вона актуальна і складна – особливості змісту колективних договорів, системи оплати праці в умовах реформи фінансування галузі. Оскільки наголос зроблено на лікарняні стаціонарні заклади, які мають реорганізуватися в комунальні неприбуткові підприємства впродовж цього року, в семінарі взяли участь представники центральних районних та міських лікарень. Корисною і актуальною отриману інформацію визнали також представники фінансово-економічних служб кількох лікарень області.

Розпочала роботу семінару Валентина Станіславівна Садома – голова обласної організації профспілки. Вона акцентувала увагу на ролі профспілкових організацій, профкомів в заходах реформи, у вирішенні інтересів медичних працівників під час реорганізацій.

Про необхідність та алгоритм укладення колективних договорів, досвід договірної роботи обговорював заступник голови Є.Базилевич. Системи оплати праці в охороні здоров’я, способи їх впровадження, особливості – переваги і недоліки, були наступною темою семінару.

Семінар медиків 21.02 (3)

Учасники семінару отримали кваліфіковані відповіді на питання трудового законодавства, мали нагоду у спілкуванні отримати корисну інформацію. Разом з учасниками семінару намічені теми наступної зустрічі.

Семінар медиків 21.02 (12)