01 лютого 2017 року начальником відділення НСПП в Хмельницькій області (далі – Відділення) Т.Бабич, організовано та проведено узгоджувальну зустріч із головою Хмельницької обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості та побутового обслуговування населення України М. Шафінським, директором Хмельницького комунального підприємства «Електротранс» В. Паламарчуком, головою профспілки Хмельницького комунального підприємства «Електротранс» А. Глазюком та юрис-консультами даного підприємства щодо з’ясування дійсного стану обставин, що виникли у трудовому колективі.

Під час узгоджувальної зустрічі з’ясовано, що причиною виникнення розбіжностей соціально-трудового характеру між найманими працівниками та роботодавцем даного підприємства стало підписання нового колективного договору, який на думку робітників погіршує їх становище.

Задля недопущення виникнення негативних наслідків у соціально-трудових відносинах, які можуть спричинити виникнення КТС(К), Хмельницьке комунальне підприємство «Електротранс» було взято Відділенням на облік до бази даних підприємств, що відзначаються підвищеним рівнем конфліктогенності, а стан СТВ – на облік у систему ЗКТС(К).

Як пояснила начальник Відділення, метою узгоджувальної зустрічі сьогодення являлося недопущення загострення стану СТВ на ХКП «Електротранс» у зв’язку із порушенням вимог трудового законодавства при укладанні колективного договору.

Під кінець зустрічі начальником Відділення Т. Бабич проведено рекомендаційно-роз’яснювальну роботу відповідно до Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)» та надано рекомендації керівнику ХКП «Електротранс» по укладанню мирової угоди між сторонами найманих працівників та роботодавця.