10 вересня 2019 року відбулося засідання президії Федерації профспілок Хмельницької області (надалі – ФПХО) за участі начальника відділення НСПП в Хмельницькій області Т. Бабич. Серед головних питань порядку денного обговорено питання подальшої співпраці та взаємодії профспілок з відділенням НСПП задля запобігання виникненню колективних трудових спорів(конфліктів), сприяння їх своєчасному вирішенню та поліпшенню стану соціально-трудових відносин на підприємствах області.

Передусім у своєму виступі Т.Бабич проінформувала присутніх про результати роботи відділення за вісім місяців п.р. та завдання, котрі стоять перед його фахівцями в рамках заявленого Президентом України В. Зеленським курсу масштабного реформування економіки та державного управління. Зокрема, вона відмітила, що підсумки соціально-економічного розвитку регіону свідчать про певні позитивні тенденції які досягнуті, насамперед, завдяки спільними зусиллями усіх сторін соціального діалогу. Саме тому загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати на 1 вересня 2019р. становила 5,6 млн.грн., що на 21,1% менше, ніж за аналогічний період минулого року. У її структурі 82,7% заборгованості утворено на підприємствах-банкрутах, 6,6% – на економічно активних підприємствах та 10,7% – на економічно неактивних підприємствах. Відділення і надалі, спільно з органами державної виконавчої влади, місцевого самоврядування, профспілковим активом та роботодавцями, сприятиме взаємодії сторін соціально-трудових відносин на підприємствах, в установах та організаціях області.

IMG_1748

Голова Федерації профспілок області Г. Харьковський відмітив вагомий внесок фахівців відділення, працівників позаштатних інституцій НСПП та профспілкових інспекторів праці у справі попередження та усунення порушень законодавства про працю на теренах області. З метою покращення цієї роботи між відділенням та Федерацією профспілок області, президією прийнята постанова про підписання Угоди про співпрацю, котра доведена до відома усіх профспілкових організацій області перед якими поставлено завдання забезпечити її виконання.

В урочистій обстановці Угода підписана зі сторони відділення його начальником Т. Бабич та зі сторони профспілок – Головою ФПХО Г. Харьковським. При цьому, підписанти дійшли висновку про доцільність укладання подібних угод між відділенням НСПП та галузевими організаціями профспілок області у зв’язку із чим ця робота буде продовжуватиметься надалі.

IMG_1754