У рамках Угоди про співпрацю з Федерацією профспілок Хмельницької області, відділення НСПП в Хмельницькій області (далі – Відділення), з метою забезпечення соціального спокою у трудових колективах Хмельниччини, своєчасного врегулювання розбіжностей між сторонами соціального діалогу, підвищення рівня правової культури сторін соціально-трудових відносин, проводить різноманітні заходи.

Особлива увага під час співпраці приділяється тим підприємствам, установам та організаціями, які визначаються підвищеним рівнем конфліктогенності.

Як результат, завдяки вжитим превентивним діям, Відділенню, спільно із Федерацією профспілок області за роки співпраці вдалося запобігти ескалації конфліктів у багатьох трудових колективах, а тому станом на 01.12.2018р. на території Хмельницької області невирішених КТС (К) не має.

Взаємодія сприяє підвищенню правової культури сторін соціально-трудових відносин, їх поінформованості щодо запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів), порядку вступу в колективний трудовий спір (конфлікт) та процедури його вирішення.

За сумлінну працю, співпрацю із профспілками Хмельницької області та за активну участь у громадському житті, за рішенням Президії Федерації профспілок Хмельницької області, Т. Бабич нагороджено Почесною грамотою. В свою чергу, відділення НСПП в Хмельницькій області дякує голові Федерації профспілок області Г. Харьковського за взаємодію і співпрацю, у досягненні спільної мети – вирішенні колективних трудових спорів (конфліктів ) на теренах Подільського краю.

47376551_264161907602826_1335344648457027584_n