У рамках проведення Дня охорони праці, який відзначається 28 квітня, у Хмельницькому відбудеться щорічний міський огляд-конкурс на кращу організацію роботи з охорони праці, який триватиме впродовж березня-квітня цього року.

Створено організаційний комітет з підготовки та проведення конкурсу. Його очолив заступник міського голови Анатолій Нестерук. Федерацію профспілок області представляє головний технічний інспектор праці Олег Сковородніков.

Організаційний комітет запрошує керівників підприємств, установ, організаційвзяти участь в міському щорічному огляді-конкурсі на кращу організацію роботи з охорони праці, присвяченому Дню охорони праці в Україні. Умови проведення огляду-конкурсу (зразок заяви та таблиці показників діяльності з питань охорони праці) визначені Положенням. Документи для участі у конкурсі необхідно подавати з 15 березнядо 10 квітня 2018 року до відділу охорони праці управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення і охорони праці Хмельницької міської ради, за адресою: м. Хмельницький, вул. Проскурівського підпілля, 71, (третій поверх), каб. № 65, тел. для довідок: 65-02-08.