Під головуванням голови Хмельницької обласної державної адміністрації Олександра Корнійчука відбулося засідання територіальної тристоронньої соціально-економічної ради з метою підписання Територіальної угоди між Хмельницькою облдержадміністрацією, Федерацією профспілок області та Об’єднанням організацій роботодавців області.

Включені в Угоду заходи були опрацьовані профспілками, роботодавцями та владою. Вони – спрямовані на захист прав працюючого населення області та є дієвим чинником реалізації прав і гарантій працівників колективно- договірного врегулювання соціально-економічних та трудових відносин.

Учасники зустрічі

“Соціальні домовленості будуть працювати на розвиток економіки Хмельниччини, сприятимуть забезпеченню ефективної зайнятості, легалізації оплати праці, соціального захисту працюючого та розвитку нашого краю в цілому”, – зазначив голова адміністрації.

Під час зустрічі учасники зібрання обговорили умови Територіальної угоди. Голова Федерації профспілок області Геннадій Харьковський підкреслив, що найголовніше завдання, визначене в Угоді, – консолідувати зусилля усіх сторін на рівні області, району, трудового колективу для забезпечення гідних умов життя громадян.

Г.Харьковський

В свою чергу голова Об’єднання організацій роботодавців Хмельницької області Іван Дунець зупинився на питаннях стимулювання виробничої діяльності в регіоні.

Після узгодження умов Територіальну угоду між облдержадміністрацією, Федерацією профспілок області та Об’єднанням організацій роботодавців області було підписано.

Територіальна угода

Інформаційний відділ Федерації профспілок Хмельницької області.