Шановні колеги, дорогі друзі!

Сьогодні працівники охорони здоров’я отримують вітання від імені усієї громади області за тисячі врятованих життів, відновлене здоров’я співвітчизників, за гуманність та самовіддане служіння людям, народу і державі.

Наше професійне свято — це невеличка частка великої вдячності і шани, якими наповнені мільони людських сердець, котрі відчувають на собі турботу, а часто й подвиг медичних працівників, які присвятили себе охороні здоров’я. Це знак поваги суспільства до нашої професії.

Безумовно, особливі слова вдячності заслуговують ті медики, які уособлюють славу і гордість нашої медицини- ті, які за велінням серця сьогодні в горнилі антитерористичної операції рятують життя нашім захисникам. Низький уклін вам. Ми пишаємося вами!

Але і в мирних буднях медичний працівник на передовій: біля ліжка хворого, в інфекційному відділенні в операційній, в машині швидкої допомоги, в пологовому залі і на ФАПі. Ви щоденно з честю виконуєте святий обов’язок- продовжуєте вічну місію допомоги страждаючим. Рятуючи і обегігаючи найцініше, що подарував Господіь- життя людини, ви захищаєте майбутнє України.

 

Нехай же с кожним роком примножується добра справа медиків, зростає престиж нашої професії, повага до медицини і гордість за тих, хто став на важкий, відповідальний, але благородний шлях служіння людям.

Віримо, що найкращі традиції медичної еліти — лікарська честь і громадянська відповідальність, висока моральність і професійність будуть тільки примножуватись та слугуватимуть на благо народу України.

Від щирого серця бажаю всім нам миру у нашій держави, стабільності і розвитку нашій медицині, щоб зростав престиж професії медика в суспільстві, а разом з ним зростали зарплати та пенсії.

 

Хай здійснюються ваші мрії і сподівання, щоб ваші життєві і професійні шляхи були довгими і успішними, і ви досягали омріяних вершин.

Здоров’я та благополуччя вам і вашим рідним, одужання хворих і вдячності пацієнтів, спокійних чергувань і професійних перемог!

З святом вас, дорогі колеги! Миру всім нам!