Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята.

«Брак допомоги зі сторони держави, точніше, нехтування культурних потреб нації є раною, яка мусить принести болючу шкоду організмові нації»

                                                                                               Андрій Шептицький

Це свято, яке відзначають професіонали та учасники художньої самодіяльності різних вікових категорій, любителі і шанувальники народної творчості. На різних сценах наші народні аматори яскраво демонструють свої таланти, отримуючи високі оцінки та бурхливі оплески від глядачів.

Ваша місія – одна з найпрекрасніших. Ви даруєте нам незабутні хвилини радості спілкування зі світом мистецтва, без вашого доброго серця, ініціативності, творчої думки та справжнього подвижництва неможливі реальні зміни у нашому суспільному житті.

Ви невпинно несете “вахту” зі збереження та примноження кращих мистецьких та культурницьких традицій нашого рідного Поділля.

Завдяки вашій плідній праці та силі духу професійна культура рясно родить вагомими духовними здобутками. Ви гідно презентуєте самобутнє мистецтво нашого краю в Україні та за кордоном.

Бажаю вам міцного здоров’я, родинного затишку, особистого щастя, нових творчих здобутків.

Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

З повагою,  голова Хмельницької

Обласної організації  професійної спілки працівників культури, лауреат обласної премії ім. Т.Г.Шевченка   

                                                                       М.Луценко