За ініціативою Управління Держпраці у Хмельницькій області та за сприяння ГУ державної податкової служби, в рамках робочої групи щодо зниження рівня незадекларованої праці, відбулася зустріч з керівниками ринків та торгових майданчиків.

Участь у засіданні взяли: представники Управління Держпраці, Державної податкової служби, ГУ Національної поліції, обласного центру зайнятості. Від Федерації профспілок області в робочій групі прийняв участь – Сковородніков Олег, член Ради ФПО.

Метою зустрічі було обговорення актуальних питань щодо змін у податковому законодавстві та проведення роз’яснювальної роботи в межах повноважень серед суб’єктів господарювання, які здійснюють господарську діяльність на ринках стосовно дотримання вимог законодавства про працю в частині оформлення трудових відносин із найманими працівниками та встановлення їм гарантій в оплаті праці.

Керівники ринків та підприємці обговорили з представниками органів влади зміни в законодавстві, особливості ведення бізнесу в умовах карантинних обмежень.

В ході зустрічі досягнуто згоди щодо максимального охоплення підприємців інформаційно-роз’яснювальною роботою з приводу переваг нелегального працевлаштування та санкцій в разі використання незадекларованої праці.