IMG_8661

Відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні» від 23.12.2010 р. № 2862-VI і Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом НСПП від 21.07.2011 р. №73, Комісією відділення НСПП в Хмельницькій області здійснено оцінку відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності  Хмельницької обласної організації профспілки працівників державних установ.

За результатами проведеного Комісією аналізу та вивчення поданих до Відділення документів, Хмельницьку обласну організацію профспілки працівників державних установ визнано такою, що підтвердила репрезентативність на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладанням територіальних угод та для делегування представників до органів соціального діалогу.

Начальник Відділення Т. Бабич привітала голову згаданої профспілки Н. Лисик із підтвердженням репрезентативності та вручила такій свідоцтво про підтвердження репрезентативності.