Пропонуємо дайджест вісника “Позиція” за червень 2016 року.

Кращих держслужбовців визначено

Завершився ІІ тур Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець». Проведення конкурсу має важливе значення для зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету..

І словом, і ділом!

Ярмолинецький райком профспілки працівників державних установ координує діяльність 10 первинних профорганізацій. Серед кращих – первинки РДА (голова – Лілія Меньшова), районної газети «Вперед» (голова Віктор Широкий), районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (голова Лілія Варгата), які є активними учасниками суспільного життя..

Працюємо для людей і з турботою про них

«Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю» — так записано у статті 3 Конституції України, яка була й залишається головним дороговказом у роботі профспілкових ор­ганізацій..

До людей зі щирим серцем і душею

Державний службовець – особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Це – нелегка праця, яка потребує бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі..

Державна служба – нелегка і відповідальна професія

Державні працівники – перші, до кого звертаються наші мешканці за різноманітною допомогою. Це стосується і житлових, і комунальних питань, побутового обслуговування і транспортного забезпечення, будівництва та архітектури, розвитку культури і спорту тощо…

Спорт додає сил і наснаги для роботи, гуртує колективи

Нещодавно завершилася XVIII Спартакіада серед держслужбовців області. Учасників привітав т.в.о. заступника голови – керівника апарату ОДА Олег Кузмінчук, заступник начальника міжрегіонального управління Нацдержслужби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях Віктор Міщишин, голова обласної організації профспілки працівників державних установ Надія Лисик, перший заступник голови обласного відділення Національного олімпійського комітету України Віктор Флентін..

З життя Профспілки працівників споживчої кооперації

Статутні заходи

Відбулося засідання президії обкому профспілки працівників споживчої кооперації Хмельниччини..

Колективно-договірне регулювання

Співпраця – основа колективного договору

Хмельницький кооперативний торговельно-економічний інститут – один із кращих навчальних закладів обласного центру. Тут працюють професійні фахівці, колектив дружний і цілеспрямований..

Молодь і профспілка

Свято інтелекту, майстерності, вишуканості і краси

В Хмельницькому кооперативному торговельно-економічному інституті традиційно відбулося найяскравіше, найемоційніше та найочікуваніше шоу року – «Міс та Містер ХКТЕІ – 2016» – конкурс, який дозволяє розкрити творчі здібності, знайти нових друзів, навчитись працювати в команді.

Профспілковий регіон

Разом труднощі долати значно легше

Завжди приємно, коли є розуміння та взаємодопомога. За словами голови Нетішинської міської організації профспілки працівників освіти і науки Бориса Шевчука, вже не один рік профорганізація отримує помітну підтримку і щиро вдячна за соціальне партнерство міському голові Олександру Супрунюку. Слів подяки заслуговує депутатський корпус і відділ освіти – в особі колишнього (Ольги Бобіної) та нинішнього начальників (Василя Миська). До речі, представник профспілки освіти є членом виконкому міської ради. Тісно, ефективно і плідно співпрацюємо також з обкомом галузевої профспілки та її керівником Анатолієм Яримюком, які завжди допоможуть, порадять, захистять..