Пропонуємо дайджест вісника “Позиція” за березень 2018 року, № 6

Примножуючи здобутки галузі, зміцнюють економіку Хмельниччини, України

Мова – про ТОВ «Промтехнтранс», одне з найбільш економічно активних автотранспортних підприємств не лише Кам’янець-Подільського району, а й області, яке, незважаючи на численні труднощі, справно працює і наповнює державний та місцевий бюджети.

Товариство надає послуги з автоперевезень, переважно великовантажним транспортом. Основний споживач послуг – ПАТ «Подільський цемент». Для виробничої діяльності є все необхідне. Дбають тут про самих трудівників:  регулярно поліпшуються умови праці (надається спецодяг та взуття, працює їдальня, доставка на роботу – власним автотранспортом). Не скаржаться люди й на зарплату, яка, в-середньому, перевищує 10 тис.грн. Тож не дивно, що з року в рік, завдяки грамотно вибудованому виробничому процесу і при належному забезпеченні, нарощуються обсяги надання послуг. Товариство знане й на Тернопіллі та Чернівеччині, де теж задіяний його транспорт. За працею й шана – неодноразові грамоти й відзнаки.

У чому ж секрет? – задаємо собі питання…

 

НАЙГОЛОВНІШЕ ДЛЯ НАС – БЕЗПЕЧНІ УМОВИ ПРАЦІ

Одним з основних напрямів роботи профспілкового комітету на державному підприємстві «Новатор» є  поліпшення умов охорони праці спілчан. В сучасних умовах працівникам доводиться виконувати свою роботу в умовах, коли технологічні процеси мають різноманітні небезпечні для людини фактори впливу. Враховуючи специфіку, виникає необхідність в жорсткому дотриманні  умов охорони праці.

За словами голови профкому Олександра Рижанського, є тісна співпраця з адміністрацією підприємства щодо забезпечення належної охорони праці. Профком погоджує всі комплексні заходи, спільно здійснює громадський контроль. Працівники служби охорони праці на чолі з начальником відділу праці – Валентином Рогатинським та громадськими інспекторами з охорони праці профспілок, які є в кожному підрозділі підприємства, регулярно проводять перевірки стану охорони праці під час здійснення всього комплексу виробничого процесу.

Питання охорони праці, створення гідних та безпечних її умов були і є серед головних пріоритетів профспілки авіабудівників на ДП «Новатор», – зазначає голова профкому. – І, звичайно, наше підприємство проводить відповідні заходи, мета яких разом з адміністрацією підприємства знайти шляхи удосконалення системи безпеки та охорони праці на виробництві. Для профілактики професійних захворювань, працівники, задіяні на роботах з важкими та шкідливими умовами праці, щороку безкоштовно проходять медичні огляди, їм видається спецхарчування (молоко).

За словами голови профкому, первинка має у своєму активі 29 громадських інспекторів з охорони праці, які тісно співпрацюють з відділом охорони праці заводу. Результат говорить сам за себе: протягом минулого року не сталося жодного випадку травмування виробничого характеру. За рейтингом промислових підприємств в авіаційній галузі «Новатор» з охорони праці посів друге місце.

Одним з найкращих громадських інспекторів з охорони праці підприємства є електрогазозварювальник Олександр Новік

 

УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ

В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

29013, м. Хмельницький, вул. Проскурівська, 18, km@fssu.gov.ua, код АМТС 0382

 

Посада Прізвище, ім¢я, по-батькові Службовий телефон (факс)

 

Начальник управління КІНДЗЕРСЬКИЙ

Сергій Анатолійович

65-97-89

76-27-70 ф

Перший заступник начальника управління ЛОМАКО

Наталія Сергіївна

70-47-91
Заступник начальника управління ВАСИЛЕНКО

Лариса Валеріївна

65-85-21
Начальник відділу     страхових виплат та матеріального забезпечення ДАНЬКОВСЬКА

Ніна Петрівна

65-70-78
Начальник відділу медичних та соціальних послуг ЧИННИК

Юрій Дмитрович

65-20-34
Начальник відділу з профілактики страхових випадків – головний страховий експерт з охорони праці ЛИТВИЦЬКИЙ

Михайло Петрович

70-25-91

 

 

 

 

Відділення в районах та містах

Детальніше  – у віснику.

 

Розяснюють профспілкові юристи

Пенсійна реформа триває. Точаться розмови про перерахунок пенсій, страховий стаж, впровадження накопичувальної системи. Так яка ж робота до 1 січня 2004 року зараховуються до страхового стажу?

  1. Робота на підставі трудового договору на підприємстві, в установах, організаціях незалежно від форм власності та господарювання.
  2. Період роботи на підставі членства в колгоспах та інших кооперативах, незалежно від характеру й тривалості роботи і тривалості перерв…

 

Трудова та інша діяльність після 1 січня 2004 року, що зараховується до страхового стажу.

1.Робота на підставі трудового договору або на інших умовах, передбачених законодавством, у тому числі виконання роботи (надання послуг) за договорами цивільно-правового характеру, підприємницька діяльність тощо (зараховується за даними системи персоніфікованого обліку з урахуванням сплачених внесків)..

..9.Період отримання грошового забезпечення відповідно до законодавства патронатними вихователями, батьками-вихователями дитячих будинків сімейного типу, прийомними батьками (зараховується за даними системи персоніфікованого обліку).

Повна інформація – у віснику.

Продовження теми

Посилення мотивації профчленства

Постановою Ради ФПУ «Про виконання рішень VII з’їзду ФПУ щодо організаційного і фінансового зміцнення..» п.5 надано доручення Президії ФПУ

щодо розроблення положення про електронний профспілковий квиток з мотиваційною складовою соціальної картки. Подаємо бачення однієї з членських організацій ФПУ щодо електронного профспілкового квитка, який вона називає «Активний профспілковий квиток».

Що це?

Програма на смартфоні, що об’єднує в систему профспілки та їхніх членів для оперативного вирішення проблем безпеки, профактивності, взаємодопомоги, економії коштів та соціального забезпечення. І тільки – для членів профспілок.

Який мотиваційний аспект для простих спілчан?

1.Отримання миттєвої і кваліфікованої правової допомоги (поліція, «швидка», страховка, юрист, банк, сім’я, тощо).

2.Економія для членів профспілки при купівлі товарів та користування послугами за рахунок:

– підключення до дисконтних систем мережевих закладів, оновлень по всіх акціях та спеціальних пропозиціях від партнерів дисконтних програм;

– отримання субсидій та інших пільгових програм в онлайн режимі.

  1. В разі необхідності – миттєве визначення місцезнаходження члена профспілки по всій Україні за допомогою геолокації.

Додатковий мотиваційний фактор для голови обкому, райкому

1.Покращення комунікації між профорганізаціями (відсилка повідомлення відразу всім членам профспілки чи певній групі)…

Деталі – у віснику.

 

Погляд у минуле

Права та обов’язки міської ради, «стерти в порошок», на карті – власне імя…

Відомий у Польщі та Україні посібник з міського права Бартоломія Троїцького так визначав права й обов’язки міської ради: «Обов’язком ради й бургомістра є принаймні раз на тиждень, або кожний раз, коли вимагатиме потреба, збиратися в ратушу, радитися про добро громади, здобувати нові користі для громади і запобігати шкоді, залагоджувати й розсуджувати всілякі спори, вишукувати способи, щоб їжа і напої у місті не були дорогими, і карати продавців, які порушують розпорядження райців або взагалі ухвали. Окрім усього, вони мають наглядати за пекарями, різниками і шинкарями, пильнувати обману в мірах і вагах під час продажу їжі, напоїв та іншого товару…».

До речі, вислів «стерти в порошок» – це, можна сказати, професійне купецьке арго. Відомо, що на зборах купців 1-ї гільдії прізвище людини, яка не стримала слова, записували крейдою на дошці й стирали потім ганчірочкою. Винний уже не міг вважатися купцем 1-ї гільдії й з’являтися на купецьких зборах такого рівня. Борг більше ніхто не вимагав, але винний «передавався Божому Суду та власної совісті». Такий вирок для православної людини був надзвичайно серйозним…

З книги В.Олуйка «Конкуренція на подільських землях: історія та сучасність».