Пропонуємо дайджест вісника “Позиція” за червень 2018 року, № 12

12_495 ЧЕРВЕНЬ

Колдоговірна робота – актуальна тема для профорганізацій

Особливого значення в сучасних умовах має колективно-договірне регулювання трудових та соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки як одна з головних форм соціально-економічного захисту працюючих.

Саме за допомогою колективного договору можна врегулювати розміри і форми оплати праці, обов’язкові норми фінансування витрат на охорону праці і розміри фінансування на оздоровлення,  виділення коштів на підготовку і перепідготовку кадрів, витрати на пільги для молоді і допомоги ветеранам, надання додаткових відпусток і відпусток за свій рахунок. Станом на 1 січня 2018 року в держустановах області укладено 267 колдоговорів, тобто 95% первинних організацій охоплено колдоговірною роботою.

Закріплення в них важливих зобов’язань роботодавців допомагають  профспілковим  органам предметно  відстоювати права  членів Профспілки перед роботодавцями  та в судових інстанціях.

Запровадження додаткових пільг і гарантій для членів профспілки є мотиваційною складовою щодо збереження профчленства та профорганізацій…

 

До 100-річчя державної служби

З нагоди свята Подякою голови ОДА нагороджено голову обкому Профспілки працівників держустанов України Н.Лисик, а профспілковими відзнаками – ряд керівників та профактивістів. Зокрема, Почесний знак Профспілки працівників держустанов України «За соціальний діалог» отримали О.Мельничук – начальник Головного управління Державної казначейської служби України в області і В.Сукач – голова Кам’янець-Подільської РДА. Почесною грамотою ЦК Профспілки нагороджено Л.Ткаченко – голову первинної профорганізації ОДА, Почесною грамотою ради ФП області – В.Байдича, директора Держархіву області та І.Матлаєву – голову Летичівської РДА. Крім того, ще 71 профактивіст області нагороджений Почесною грамотою обласної організації Профспілки працівників держустанов України.

 

Конкурс

ХТО  КРАЩИЙ?

Щорічний Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» проводиться з 2008 року. Він проходить у 2-х номінаціях: «Кращий керівник» і «Кращий спеціаліст». Участь у ІІ турі конкурсу в області цьогоріч взяли 10 учасників.

Членами оргкомітету, до складу якого входить голова Хмельницької обласної організації профспілки працівників державних установ України Надія Лисик, визначено найкращих, які будуть захищати честь Хмельницької області у третьому, фінальному турі Конкурсу в Києві.

За підсумками ІІ туру перемогу святкували:

у номінації “Кращий керівник” – Любов Лужняк начальник архівного відділу Ярмолинецької РДА (І місце), Марія Тріщ – начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури Полонської районної РДА (ІІ місце), Михайло Косташ – начальник управління соціального захисту населення Старосинявської РДА;

у номінації “Кращий спеціаліст:

Надія Сироватська – головний спеціаліст відділу економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Старокостянтинівської РДА (І місце),

Марина Андрушко – головний спеціаліст відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Кам’янець-Подільської РДА (ІІ місце), Марина Гапонюкголовний державний соціальний інспектор управління соціального захисту населення Полонської РДА (ІІІ місце).

Переможці ІІ туру нагороджені відзнаками обласної державної адміністрації та обласної організації профспілки працівників державних установ України на урочистому засіданні з нагоди 100-річчя запровадження державної служби.

 

Відпочинок

Створюючи бездоганні умови для навчання, дбають про відпочинок

Нещодавно в службових справах довелося побувати у Волочиському навчально-виховному комплексі в складі ЗОШ І ступеня та гімназії. Майже тридцять років поспіль заклад очолює ініціативний, цілеспрямований та наполегливий керівник, вчитель-методист Володимир Васильович Ревуцький. Тут створено бездоганні умови для підготовки школяра до повноцінного життя, плідної праці, озброїти його міцними знаннями.

А ще на власні очі переконався, що адміністрація і профспілковий комітет – два рівних крила, які притаманними їм формами та методами роботи впливають на формування в колективі відповідальності, духовності, сприятливих умов для навчання та виховання шкільної молоді, посилення соціально-економічного захисту працівників, а також дбають про їхній відпочинок і оздоровлення.

– Наші діти мають можливість розвивати свої здібності в різноманітних гуртках – предметних і народної творчості, відшліфовувати майстерність у спортивних секціях тощо. Вони є щорічними призерами Малої академії наук, олімпіад, – зазначила в.о. голови профкому, вчитель біології та екології Інна  Мосендз.

Про це наголошувала в розмові і заступник директора з виховної роботи комплексу, вчитель хімії Олена Маньковська. Її вихованка Ірина Дзьоник – переможець обласного конкурсу Малої академії наук і є учасником Всеукраїнської.

Задоволені вагомими успіхами своїх вихованців заступник директора з виховної роботи гімназії Ірина Ткачук, вчителі: географії – Ірина Чорна, історії та правознавства – Тамара Гуляк, математики – Наталія Сінькова, української мови – Світлана Старинська, історії – Вікторія Левчук та інші. Їх вихованки, зокрема, Катерина Горбатюк, Богдана Сидорчук, Аліна Глінська стали призерами ІІІ етапу (обласної) Всеукраїнської олімпіади з географії, правознавства, математики.

Один з головних напрямів роботи профкому та адміністрації – захист прав та інтересів працівників. Ці питання – на постійному контролі, прописані в колективному договорі. Нині йде активне обговорення проекту колдоговору на майбутнє, спілчани вносять пропозиції та зауваження.

Останнім часом суттєво побільшало витрат і на культурно-масові заходи, оздоровлення. Велику допомогу та підтримку в цьому плані освітяни відчувають від Волочиської міської об’єднаної територіальної громади, яку очолює Костянтин Черниченко. Костянтин Володимирович постійно опікується проблемами освітян. Для них двері його службового кабінету завжди відчинені, так само і як для жителів громади загалом. Завдяки належній роботі керівника громади, заробітна плата, відпускні, матеріальна допомога на оздоровлення, винагороди виплачуються вчасно та в повному обсязі. Дбає він і про належні умови праці трудівників навчального закладу та для навчання юного покоління. Здійснено ремонт, триває робота по зовнішньому утепленню.

Мають освітяни нагоду і достойно відпочити: їм організовують екскурсії Україною, а останніми роками, під час відпускної кампанії, – оздоровлення в пансіонаті «Залізний порт». Частково відшкодовує витрати райком профспілки (голова – Людмила Скакун)

А для дошкільнят та першо-третьокласників тут гарно і на високому рівні організували відпочинок в пришкільному таборі, яким опікується заступник директора з виховної роботи початкової школи Ганна Партута. Змістовний відпочинок, смачні та корисні страви, свіже повітря. Що ще потрібно для повноцінного оздоровлення? До доброї справи долучилася і територіальна громада, виділивши на кожну дитину щоденно додатково по 20 грн. на овочі, фрукти та солодощі.

Дітям забезпечили можливість відвідати старовинний Кам’янець-Подільський, Рівне, а також с.Соломна у рідному районі, де вони дізналися як працюють місцеві аграрії. І духовно, і, як кажуть, корисно в майбутньому.

У тісній співпраці за умов належного соціального діалогу та добросовісного виконання обов’язків усіма зацікавленими сторонами можна здолати будь-які труднощі. Тож зміцнення і процвітання тобі, Волочиська громадо!

Валерій Марценюк.

 

Компенсація за невикористану додаткову відпустку

Чи виплачується компенсація за невикористану щорічну додаткову відпустку за ненормований робочий день, якщо робочий рік відпрацьовано не повністю?

За частиною 1 ст. 8 Закону України «Про відпустки» (далі — Закон) працівникам з ненормованим робочим днем надається щорічна додаткова відпустка за особливий характер праці тривалістю до семи календарних днів згідно із списками посад, робіт та професій, визначених колективним договором, угодою.

Конкретна тривалість цієї відпустки встановлюється колективним чи трудовим договором залежно від часу зайнятості працівника в цих умовах.

Відповідно до п. 8 Рекомендацій щодо порядку надання працівникам з ненормованим робочим днем щорічної додаткової відпустки за особливий характер праці, затверджених наказом Мінпраці України від 10.10.97 р. № 7, додаткова відпустка за ненормований робочий день надається пропорційно до часу, відпрацьованого на роботі. посаді, що дають право на таку відпустку.

Вичерпний перелік періодів часу, які зараховуються до стажу роботи, що дає право на щорічні додаткові відпустки працівникам з ненормованим робочим днем, визначений ч. 2 ст. 9 Закону, а саме:

час фактичної роботи із шкідливими, важкими умовами або з особливим характером праці, якщо працівник зайнятий у цих умовах не менш як половину тривалості робочого дня, встановленої для працівників такого виробництва, цеху, професії або посади;

час щорічних основної та додаткових відпусток за роботу із шкідливими, важкими умовами і за особливий характер праці;

час роботи вагітних жінок, переведених на підставі медичного висновку на легшу роботу, на якій вони не зазнають впливу несприятливих виробничих факторів.

Кількість днів щорічної додаткової відпустки, за які потрібно виплатити компенсацію працівникові, має розраховуватися виходячи з фактичної належної йому тривалості щорічної додаткової відпустки, яка визначається пропорційно до відпрацьованого ним часу.

 

Туризм гуртує та об’єднує

Красилівська районна організація Профспілки працівників освіти і науки традиційно організовує змагання з туризму серед профспілкових організацій працівників освіти і науки району. Упродовж двох днів у с. Манівці учасники змагалися у трьох видах: «Конкурс привітань», «Конкурс рибалок», «Влучний стрілець».

В урочистому відкритті змагань взяли участь та привітали учасників змагань голова Хмельницької організації Профспілки працівників освіти і науки України, заступник голови Федерації Профспілки області Анатолій Яримюк, народний депутат України Андрій Шинькович, голова Красилівської районної ради Василь Пасічник, заступник керівника апарату – начальник відділу персоналу РДА Світлана Олексійчук, секретар Красилівської міськради Ірина Морозович, головний спеціаліст управління освіти, молоді та спорту РДА Наталія Свистун, голова Манівецької сільради Анатолій Лямець, голова районної організації Профспілки працівників освіти і науки Володимир Снігур та ін.

За підсумками всіх результатів змагань визначились переможці:

І місце – Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1(директор І.Петренко, голова профкому Н.Козак), ІІ місце – Манівецька ЗОШ І-ІІ ст.(директор Г.Долюк, голова профкому Н.Полях), ІІІ місце – Кульчинківська ЗОШ І-ІІ ступенів (директор Д.Вовк, голова профкому О.Мудь).

Переможці змагань отримали Подяки Верховної Ради України від народного депутата А.Шиньковича, районної організації Профспілки працівників освіти, призи від голови обласної організації Профспілки працівників освіти і науки А.Яримюка.

Фінансову підтримку на організацію змагань з туризму надали народний депутат України Андрій Шинькович та Красилівська районна організація Профспілка працівників освіти і науки.

Організатор туристичних змагань Володимир Снігур щиро подякував учасникам, спонсорам та директору Манівецької ЗОШ І-ІІ ступенів Галині Долюк за організаційну підтримку.