Пропонуємо дайджест вісника “Позиція” за липень 2018 року, № 13-14

13-14 496-497 ЛИПЕНЬ

ЗАЯВА

Федерації профспілок України щодо зволікання влади із підвищенням мінімальної заробітної плати

Федерація професійних спілок України, як найбільш чисельне профспілкове об’єднання в Україні, що представляє інтереси понад 5 млн. членів профспілок, обурена зволіканням Уряду та Верховної Ради України щодо прийняття рішення про підвищення мінімальної заробітної плати у 2018 році до рівня фактичного прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Конституцією України (стаття 48) визначено право кожного громадянина на достатній життєвий рівень для себе і своєї сім’ї. Перелік потреб, необхідних для підтримання гідного рівня життя, визначено й статтею 25 Загальної декларації прав людини: кожна людина має право на такий життєвий рівень, включаючи їжу, одяг, житло, медичний догляд та соціальне обслуговування, який є необхідним для підтримання здоров’я і добробуту її самої та її сім’ї.

Саме таку вимогу висували профспілки до Уряду та Парламенту під час всеукраїнських акцій, колективних трудових спорів та в пропозиціях до Держбюджету–2018.

Підвищення мінімальної заробітної плати у 2017 році вдвічі до рівня фактичного прожиткового мінімуму для працездатних осіб – 3200 грн. позитивно позначилося на рівні життя громадян та країни в цілому і забезпечило зростання реальної заробітної плати на 19,1%, сприяло підвищенню номінальних доходів населення на 24,4%, зумовило зростання реального ВВП на 2,5% у порівнянні із попереднім роком та збільшення надходжень від податків і зборів до бюджетів всіх рівнів, Пенсійного фонду та фондів соціального страхування.

Встановлення Законом України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» мінімальної заробітної плати з 1 січня 2018 року у розмірі 3723 грн., на рівні нижчому на 7,2% від фактичного прожиткового мінімуму для працездатних осіб у цінах січня цього року (4011 грн.), стало кроком назад у забезпеченні гарантованого державою мінімального рівня оплати праці. На даний час цей розрив зріс до 11,6% (фактичний прожитковий мінімум для працездатних осіб у цінах квітня цього року – 4213 грн.).

Такий рівень мінімальної зарплати сьогодні не гарантує працюючій людині порятунку від бідності – кожен п’ятий працюючий залишається бідним.

Середня заробітна плата в Україні (262 євро у квітні цього року) ледь досягла розміру найнижчої мінімальної заробітної плати країн ЄС – Болгарії (261 євро).

Низький рівень оплати праці є основною причиною зовнішньої трудової міграції – майже п’ята частина економічно активного населення України працює за кордоном.

За наполяганням профспілок та виконуючи завдання Президента України, Законом України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» Уряду доручено на основі моніторингу виконання Державного бюджету України на 2018 рік за підсумками І кварталу розглянути питання щодо можливості підвищення розміру мінімальної заробітної плати з визначенням його на рівні 4200 грн. на місяць з ІІ кварталу 2018 року.

Проте, Уряд та Верховна Рада України зволікають із прийняттям зазначеного рішення, традиційно аргументуючи це відсутністю коштів у Державному бюджеті.

Враховуючи, що підвищення рівня оплати праці в Україні сприятиме збереженню та розвитку трудового потенціалу, забезпеченню економіки кваліфікованими кадрами, скороченню зовнішньої трудової міграції, профспілки закликають Верховну Раду України та Кабінет Міністрів України якнайшвидше забезпечити підвищення розміру мінімальної зарплати з ІІ кварталу 2018 року до фактичного розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, а саме – не менше 4200 грн.

 

На ринку праці Хмельниччини позитивна динаміка

Яка ситуація на зареєстрованому ринку праці, яких працівників найбільше шукають роботодавці та що пропонують безробітним – про це і не тільки цікавився у заступника директора обласного центру зайнятості Сергія Залуського.

– Нині прослідковується тенденція до зростання кількості вакансій. З початку року, порівняно з аналогічним періодом минулого, їх кількість зросла на дві тисячі і за січень-червень становила майже 18,5 тисяч. На 1 липня кількість вакансій складала 2500. Раніше на цю дату залишалося до 500 вакансій. Тобто вже виникає питання, як їх заповнити. Серед наймасовіших пропозицій від роботодавців – наступні професії: водій автотранспортних засобів, машиніст-тракторист сільгоспвиробництва, продавці різноманітних товарів, продавці консультанти (понад тисяча по кожній професії). Трохи менший, але теж достатній попит на швачок, охоронників, кухарів, офіціантів, бухгалтерів, електрогазозварювальників, токарів, штукатурів. Цьогоріч  зросла потреба на дорожніх робітників.

– А яку зарплату пропонують?

– В-середньому (якщо брати всі 18,5 тис. вакансій), 4,5 тис.грн. Це – від мінімальної 3723 грн. до 12000 грн. (звичайно, є й більше, наприклад, «Подільський цемент» пропонував 20000 грн., але це ланка топ-менеджерів).

Із усіх вакансій  у 17% пропонується мінімальна зарплата, 15% – від мінімальної до 4000 грн., 23% – від 5 до 7 тисяч гривень, 8% – від 7 до 10 тисяч гривень і 1% – понад 10 000 грн. Звичайно хочеться, щоб останній відсоток зростав, тому що  якість вакансій ми оцінюємо і за рівнем зарплати.

Різні роботодавці пропонують різний розмір заробітної плати за однією й тією ж професією і ця різниця може становити декілька тисяч гривень. Сьогодні спостерігається підвищення рівня заробітної плати у вакансіях, адже роботодавці розуміють, що лише гарними словами на роботу не заманиш, особливо молодь…

 

Актуально

Як, що й до чого: ОСББ чи управляюча компанія?

У Хмельницькому замість ЖЕКів, як того вимагало законодавство, утворено муніципальні та приватні управляючі компанії, як, наприклад, ТОВ «Керуюча Компанія «ДомКом Хмельницький». Як вони працюватимуть, що краще – управляюча компанія чи ОСББ – я вирішив з’ясувати в начальника управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради Василя Новачка.

– Василю Пилиповичу, скільки в обласному центрі створено управляючих компаній?

– Якщо брати крупні, то – сім муніципальних та  дві приватні.

В чому різниця між муніципальною та приватною: різні послуги, методика формування тарифів тощо?

Незалежно від форми власності, компанії розраховують тарифи і надають перелік послуг не на власний розсуд, а відповідно до Постанови КМУ № 869 від 1 червня 2011 р. “Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги”. Тариф залежить від віку, стану будинку, поверховості, його площі і площі покрівлі та прибудинкової території, протяжності мереж, наявності ліфта та ін.

– На жаль, більшість мешканців не створювала ОСББ з наступних причин: мало жителів/під’їздів/поверхів у будинку, будинок – старий, руїна, мешкають одні малозабезпечені і т.д. і т.п. Жителів лякає питання: як їм здійснити, наприклад, капітальний ремонт чи інші дороговартісні речі, якщо у будинку проживають переважно незаможні та пенсіонери?

– Так, дійсно, відповідно до Закону України № 417-VIII (редакція від 10.06.2018 р.) «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» (далі – Закон № 417-VIII), власники квартир – це співвласники будинку. За п.1 ст.5 «Спільне майно багатоквартирного будинку є спільною сумісною власністю співвласників». За п.1 ст.7 Закону співвласники зобов’язані (витяг):

1) забезпечувати належне утримання та належний санітарний, протипожежний і технічний стан спільного майна багатоквартирного будинку;

2) забезпечувати технічне обслуговування та у разі необхідності проведення поточного і капітального ремонту спільного майна багатоквартирного будинку;

..6) забезпечувати додержання вимог житлового і містобудівного законодавства щодо проведення реконструкції, реставрації, поточного і капітального ремонтів, технічного переоснащення приміщень або їх частин…

П.2 ст.7. Кожний співвласник несе зобов’язання щодо належного утримання, експлуатації, реконструкції, реставрації, поточного і капітального ремонтів, технічного переоснащення спільного майна багатоквартирного будинку пропорційно до його частки співвласника…

 

Емоційний інтелект визнали надважливою навичкою для кар’єри. Як визначити його рівень?

Експерти Всесвітнього економічного форуму в Давосі внесли емоційний інтелект в топ-10 найбільш важливих умінь, якими потрібно буде володіти у 2020 році.

А що це таке — емоційний інтелект? Чим відрізняється від звичайного інтелекту та чи взагалі пов’язаний з ним?

Уперше поняття емоційного інтелекту описали наприкінці ХХ століття Джон Меєр та Пітер Селовей. Дослідники виокремили чотири складники емоційного інтелекту. Перший пов’язана з тим, як ми оцінюємо та виражаємо емоції, другий —  що про них знаємо, третій —  як ними керуємо, четвертий —  як на основі їх приймаємо рішення.

Австралійські дослідники Емі Чан та Пітер Капуті виявили: що вищий EQ, то більше людина задоволена життям. На 26% від рівня емоційного інтелекту залежить і подружнє щастя. EQ пов’язаний із задоволеністю роботою, стверджують фахівці.

Докладніше про те, що таке емоційний інтелект та навіщо він потрібен, розповідають експерти Жанна Вірна, професорка, декан факультету психології Східноєвропейського національного університету ім.Лесі Українки, Ігор Огданський, практикуючий психолог, гештальт-терапевт та Олена Дівеєва-Островська, психотерапевт…