Пропонуємо дайджест вісника “Позиція” за вересень 2018 року, № 17

17 500 ВЕРЕСЕНЬ

16 вересня – День працівника лісу

Нас не зламати!

У вересні лісівники нашої держави, їхні сім’ї та усі громадяни, яким не байдужа доля українських лісів, відзначають професійне свято – День працівника лісу. Ліс – наше найбільше природне багатство, запорука екологічної безпеки, приорітетна складова народногосподарського комплексу. Збереження, примноження, дбайливе і раціональне його використання – обов’язок не лише лісівників, а й кожного громадянина нашої країни. Лісу потрібний мудрий, дбайливий і виважений господар -господар-професіонал. Але, на жаль, такого господаря уже близько десятка років на чолі галузі немає. Я глибоко переконаний, що всі ті біди, проблеми, негаразди і труднощі, які останнім часом переживає галузь, виникають, в-основному, з цієї причини. Все почалося з того, що нам не дали розробити програму Стратегії розвитку лісового господарства, нову програму «Ліси України». І, як результат, лісом почали керувати всі, кому не ліньки. Не тільки керувати, але й бездумно намагатися його реформувати з намірами та побажаннями передачі лісів у концесію, позбутися державної системи лісгоспів. І це зрозуміло, бо приватизувати намагаються те, що продуктивно працює, дає гарні результати, сплачує державі вагомі податки, забезпечує десятки тисяч людей роботою і стабільною зарплатою. Але, в результаті активних протестних дій, очолюваних профспілками, за участі трудових колективів, науковців, за підтримки громадськості і більшості провладних структур на місцях, –  задум не вдався. Тоді з’явилися перепони. Це – заборона експорту надлишкової від реалізації на внутрішньому ринку лісопродукції, встановлення обов’язкових відрахувань в розмірі 75% від чистого прибутку(і це після сплати всіх обов’язкових платежів), знято фінансування з державного бюджету всіх лісогосподарських заходів, створено значні перепони для проведення першочергових санітарних заходів, особливо, в природно-заповідному фонді, що потребує багато часу, зусиль і значних додаткових фінансових витрат. І, нарешті, вводять подвійний податок з лісу – до рентної плати додають податок на лісові землі, а це тільки в нашій області десятки мільйонів гривень додаткової сплати. Проте цього виявилося замало! Розгортається кампанія по звинуваченню лісівників у контрабанді лісу, незаконних санітарних рубках. І все це із посиланням на громадську іноземну екологічну організацію « Earthsight», в якій реально немає в штаті фахівців лісу і представники якої ніколи не були в Україні, не зустрічались з фахівцями, науковцями, спеціалістами чи хоча б керівниками лісової галузі. Хіба з цим можна погодитись?

Звичайно, треба відмітити правдиво, що і в роботі лісівників є недоліки та порушення, є й окремі працівники, які своїми діями інколи кидають тінь на галузь, викликають нездорові розголоси в суспільстві, які, як кажуть у народі, кидають ложку дьогтю в бочку меду. Але, на щастя, їх небагато. І вони довго в сім’ї лісівників не затримуються. Та й не дуже впливають на загальний результат роботи лісової галузі області. Вони не зламають і ніхто не зламає тих славних традицій, які започаткували попередні покоління лісівників. Не зламають, тому що в наших колективах працює переважна більшість прекрасних людей, професіоналів своєї справи, патріотів лісу, які знають що робити, як працювати, щоб ліс ріс, примножувався, давав віддачу і милував людей своєю красою. Це люди, які розуміють, що вони завжди захищені профспілкою, яка стоїть і стоятиме на їхньому захисті. І якщо ми разом – нас не здолати. Підтвердженням є ті гарні трудові здобутки, з якими підійшли до свого професійного свята працівники лісу нашої області. Так, за 8 місяців обсяг реалізації продукції зріс на 132 % до відповідного періоду минулого року, продуктивність праці –на 134 %, посаджено 561 га нових лісів – 111% до плану, випущено продукції переробки на суму біля 40 млн. гривень, збудовано понад 5 км лісових доріг з твердим покриттям, вирощено більше 7 млн. штук сіянців та саджанців для потреб лісорозведення, до державного бюджету перераховано близько 65 млн. гривень, внесено до ЄСВ 52 млн. гривень податку при середньомісячній зарплаті 17747 грн.

За цими результатами стоїть повсякденна турбота про трудівників. Це й створення належних умов праці, охорона праці, постійне переоснащення промислового виробництва, лісогосподарських робіт, оздоровлення працівників і їхніх дітей, піклування про ветеранів праці, готовність прийти на допомогу людині в скрутну годину. А всі ці турботи перебувають під пильним контролем та увагою профспілкових організацій, голів профкомів і цехкомів лісогосподарських підприємств та виробничих підрозділів.

З нагоди професійного свята хочу щиро подякувати всім керівникам підприємств, виробничих підрозділів, профспілковим лідерам і активістам за принципову позицію у вирішенні всіх питань соціального захисту людей праці, побажати всім міцного здоров’я та значних успіхів у роботі!

Віталій Лісовий, голова обласної організації профспілки працівників лісового господарства України.

Профспілки Хмельниччини. У ногу з часом

Соціальний профспілковий квиток

Постановою Президії ФПУ № П-14-20 від 23.03.2018 «Про впровадження соціальної картки члена профспілки» затверджено Календарний план реалізації цільової програми «Розвиток соціальної картки члена профспілки» на 2018-2020 роки.

У ФП області відбулася зустріч Голови ФП Хмельницької області Геннадія Харьковського, профлідерів, голів профкомів підприємств, організацій, установ з координатором проекту Дмитром Доріним, директором ТОВ «Центр соціальних послуг» Яною Лунга-Федорович і представником страхової компанії «Нафтагазстрах»-партнером Центру Анатолієм Вишневським.

Як наголошували гості, долучення до програми працівнику з сімейним бюджетом, наприклад, у 8000 грн., використання можливостей Соціального профспілкового квитка дозволяє економити щомісяця 600-800 грн. А програми вказаної страхової компанії значно дешевші від інших. Крім того, спеціальний тарифний план «Профспілковий», розроблений у співпраці з оператором «Lifecell», за показником «ціна-якість» і пакетом послуг має певні переваги над існуючими (можете порівняти зі своїм: 40 грн., безліміт в мережі, 3000 Мб інтернету, 100 хв на інші мережі, 50 СМС, соціальні мережі та ВІР месенджер – безліміт).

Та про все – по-порядку.

Переваги Соціального профспілкового квитка та послуги

Переваги: можливість щоденного заощадження коштів, допомога в непередбачених ситуаціях, актуальність запропонованих сервісів, економія часу, можливість отримання послуг на всій території України, зручність у користуванні, професійний підхід, інформаційна підтримка 24 години на добу 7 днів на тиждень

Послуги:

«Call-центр» – безкоштовна «гаряча» лінія з інформаційного супроводу всіх запропонованих послуг та надання юридичних консультацій у сфері трудових відносин і з різних галузей права – 0-800-210-308.

«Адвокат24» – гарантовано безоплатний виїзд адвоката на місце події у разі загрози життю, здоров’ю, свободі, майну члена профспілки або членів його родини. Ви повідомляєте оператору «Call-центру» (юристу), який зв’язується з адвокатом у Вашому регіоні і той терміново виїжджає на місце події. А до приїзду адвоката виконуєте інструкції юриста, отримуєте оперативну фахову допомогу та перебуваєте на безперервному телефонному зв’язку з юристом (дзвінок безкоштовний).

Довідково: без Соціального профспілкового квитка Ви б заплатили звичайному юристу 200 грн. за усну або до 500 грн. – за письмову консультацію, адвокату -500 грн. в робочий і 1000 грн. в позаробочий час…

 

Освітянський меридіан

У новий навчальний рік – по-новому

Сьогодні ми стоїмо на шляху грандіозних перетворень в освіті, які мають на меті забезпечити нову методику викладання, шкільний простір та рівний доступ до освіти: 2018 рік – це рік інвестицій в освіту й зарахування до першого класу Нової української школи. Головна мета Нової української школи – виховати освічених та свідомих українців ХХІ століття.  НУШ у Плужнянській санаторній школі Хмельницької обласної ради – це школа, де дослухаються до дитячої думки, вчать критично мислити не боятися висловлювати власну думку. Цього року вчителі перших класів, які пройшли відповідне навчання і впроваджуватимуть НУШ, стануть першопрохідцями.

Головним завданням закладу є відновлення і зміцнення здоров’я дітей у поєднанні з освітнім процесом, надання їм кваліфікованої медико-педагогічної допомоги. Оцінка фізичного та нервово-психічного стану розвитку дитини здійснюється через реалізацію замкненого циклу медико-педагогічної реабілітації.

Для відновлення здоров’я дітей організовано профілактичне лікування, для чого створена належна матеріально-технічна база з сучасним обладнанням, зокрема, відділення фізіотерапії, масажу, лікувальної фізкультури, фітотерапії. Планується відкриття відділення бальнеології. Одним із заходів є забезпечення специфічної не медикаментозної, медикаментозної, фізіотерапевтичної, кліматотерапії. Постійно здійснюється контрольована медична допомога в організації з фізичного виховання та загартування. Особлива увага – режиму та організації харчування. Крім того, медичні працівники займаються просвітницькою діяльністю серед персоналу, вихованців та батьків.

Щорічно в закладі оздоровлюється до 200 дітей, з яких 50% повністю завершують курс лікування та оздоровлення, а 50% – залишаються на наступний навчальний рік. Найвища мета – здорова дитина.

Навчально-виховний процес забезпечують 30 педагогічних працівників. Розроблена освітня програма та стратегія розвитку закладу, в яких враховано пропозиції педагогічного колективу. Для реалізації програми навчання за критеріями НУШ у Плужнянській школі добре подбали про технічне забезпечення – це комп’ютерне обладнання (мультимедійна дошка, проектор, ноутбук, багатофункціональний пристрій), відкрита шафа для зберігання засобів навчання, диван для відпочинку, шафа для зберігання особистих речей учнів, пересувний стелаж для матеріалів художньо-творчої діяльності, куточок живої природи тощо. Кожній дитині закуплено конструктор лего. Загалом же, створено комфортні умови для праці вчителів та навчання учнів. І, головне, колектив цілком готовий до нового навчального року та навчання за новими освітніми вимогами й технологіями. І принцип діяльності тутешніх педагогів – все для дитини і заради дитини. Формула роботи вчителя: «Бачити – освітню ситуацію, передбачати – майбутнє в дитині, діяти – на заздалегідь спланованих позиціях». Саме таким вчителем, організатором є директор школи, Заслужений працівник освіти України Валентин Іванович Климчук

 

Профспілка працівників культури

Ювілейний обласний  фестиваль хорових колективів – «Тобі, Україно, пісенний наш скарб»

За доброю традицією десятий рік поспіль в обласній філармонії відбувається велелюдне мистецьке дійство – фестиваль хорових ветеранських колективів. Складно уявити, але за десять років кількість учасників зросла у  рази і цьогоріч налічувала вже понад 26 колективів з усіх куточків області, а це – 600 сивочолих артистів. Для нас вони приклад невичерпної  життєвої  енергії. Адже, попри свій поважний вік, ці люди живуть українською піснею і показують нам – молодому поколінню – як потрібно любити свою справу і нашу країну.
Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтва на чолі з управлінням культури, національностей, релігій та туризму обласної державної адміністрації доклали чимало зусиль, щоб учасники фестивалю та глядачі отримали задоволення від зустрічі з мистецтвом.

Митці підготувалися чудово, вражаючи публіку різноманітним і багатим репертуаром, високим виконавським рівнем і невгамовною жагою до життя. З патріотизмом і юнацьким завзяттям поспішали ці люди до дружнього кола, яке зібрав фестиваль. Усі вони заслуговують глибокої шани і подяки за свою діяльність, однак особливо хочеться відзначити народний аматорський хор ветеранів війни та праці «Квітка на камені» Кам′янець-Подільського міського будинку культури, який має тридцятирічну історію, народний аматорський хор ветеранів війни та праці «Надвечір’я» Хмельницького міського будинку культури, народний аматорський ансамбль пісні і музики «Ретро» Хмельницького міського культурно-мистецького центру «Ветеран» та інші.

Щирі слова вдячності та добрі побажання висловили всім присутнім  начальник Управління культури національностей, релігій та туризму обласної державної адміністрації Ірина Трунова, яка нагородила колективи-учасники грамотами та подарунками, і голова обласної організації профспілки працівників культури України, лауреат обласної премії ім.Т.Г.Шевченка Микола Луценко, який відзначив грамотами та  грошовими нагородами ветеранів праці.