Пропонуємо дайджест вісника “Позиція” за червень 2019 року, № 12

№12 (519) червень сж

Середня заробітна плата, грн.

  січень квітень
Усього 7439 8235
Сільське господарство, лісове господарство та рибне господарство 7440 10357
Промисловість 8861 9600
добувна промисловість і розроблення кар’єрів 8274 10150
переробна промисловість 7412 8164
постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря 12980 13744
водопостачання; каналізація, поводження з відходами 7090 7410
Будівництво 6233 6933
Оптова та роздрібна торгівля; ремонт автотранспортних засобів і мотоциклів 6804 7452
Транспорт, складське господарство, поштова та кур’єрська діяльність 8204 8193
Тимчасове розміщування й організація харчування 4098 4556
Інформація та телекомунікації 6502 7184
Фінансова та страхова діяльність 11333 13661
Операції з нерухомим майном 6540 7232
Професійна, наукова та технічна діяльність 6911 7750
Діяльність у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування 6172 6392
Державне управління й оборона; обов’язкове соціальне страхування 9870 11107
Освіта 6653 6925
Охорона здоров’я та надання соціальної допомоги 5731 6000
Мистецтво, спорт, розваги та відпочинок 5518 5714
Надання інших видів послуг 5480 6486

 

Про перерахунок пенсії

Працівник вийшов на пенсію в 2016 р. Після виходу на пенсію пропрацював 2 роки і звернувся до ПФУ за перерахунком пенсії. Згідно з розрахунками ПФУ в області розмір пенсії став меншим, ніж при призначенні пенсії, тому залишили пенсію в попередньому розмірі. Чому при збільшенні стажу роботи на 2 роки розмір пенсії залишився на попередньому рівні?

Волочиськ.

Призначення і перерахунок пенсій проводиться відповідно до норм Закону України «Про пенсійне забезпечення» від 05.11.1991 р. №1788 зі змінами і доповненнями (далі – Закон).

Відповідно до ст.98 Закону перерахунок пенсії провадиться на підставі документів про вік, стаж, заробіток та інших, наявних на час перерахунку в пенсійній справі, а також додаткових документів, поданих пенсіонером на час перерахунку.

Якщо пенсіонер згодом подасть додаткові документи, які дають право на подальше підвищення пенсії у зв’язку з введенням у дію цього Закону (про стаж роботи, заробіток, сімейний стан та інші), то пенсія знову перераховується за нормами цього Закону.

При цьому ст.69 Закону передбачає, що пенсіонерам, які пропрацювали після призначення пенсій за віком або інвалідністю не менш як 2 роки з більш високим заробітком, ніж той, з якого було обчислено пенсію, встановлюється за заявою пенсіонера новий розмір пенсії виходячи з більш високого заробітку, який визначається за 2 роки роботи підряд після призначення пенсії відповідно до статей 64 – 67 цього Закону. У разі дальшого зростання заробітку пенсіонера провадиться за його заявою новий перерахунок пенсії. Кожний наступний перерахунок пенсії провадиться не раніш як через 2 роки роботи після попереднього перерахунку.

Крім того, при призначенні пенсій до жовтня 2017 року використовується коефіцієнт стажу 1,35 за кожний рік роботи, а з жовтня 2017 року даний коефіцієнт змінено на 1. Тобто, 1 рік роботи став дорівнювати 1 року страхового стажу, тому наявність додаткового страхового стажу 2 роки після призначення пенсії не призвело до збільшення коефіцієнта страхового стажу, а також зарплата працівника за останні 2 роки роботи не збільшилася, порівняно із середньою по Україні, що, в кінцевому випадку, не дало підстав для підвищення розміру пенсії.

Для отримання конкретної відповіді стосовно проведеного перерахунку пенсії через 2 роки набутого стажу необхідно звернутися у Головне управління ПФУ в області за адресою: 29000, м.Хмельницький, вул.Герцена, 10.

Відповідно до ст.104 Закону скаргу на рішення органу, який призначає пенсію, може бути подано до суду.

 

Ваше здоров’я

Секрет молодості – на нашій тарілці

Як стверджують фахiвці зi сторiнок французького журналу для пенсiонерiв Рiеinе Viе, зменшити ризик виникнення цукрового дiабету 2-го типу, серцево-судинних захворювань, раку та хвороби Альцгеймера можна, дотримуючись здорового способу життя.

Від чого відмовитися…

– Усупереч поширенiй думцi, хронiчнi захворювання не є неминучим наслiдком старiння, а скорiше є наслiдком неправильного способу життя, зокрема, харчування, вважає Рiшар Белiво, онколог iз Монреаля (Канада). – Тож краще вiддати перевагу тим продуктам, які здатнi не лише тримати нас у формi, а й захищати вiд серйозних хвороб.

Чи означає це, що треба позбавити себе улюблених смачних страв i вiдмовитися від звичних гастрономiчних задоволень? Звiсно, нi.

Потрiбно тiльки вiдмовитися від промислових продуктiв – занадто солоних, занадто жирних, котрi мiстять занадто багато хiмiкатiв, – на користь органiчних i домашнiх,

– радить Елiана Лебре, консультантка з омолодження (Париж).

Вживати кориснi продукти — у старостi не мати хронiчних хвороб.

– Також краще забути про продукти, що мiстять рафiнований цукор (печиво, тiстечка). І, певна рiч, якомога бiльше вживати фруктiв та овочiв, особливо тi з них, що мають темний i насичений колiр. Саме вони мiстять найбiльше захисних поживних речовин й антиоксидантiв, котрi знищують вiльнi радикали, якi призводить до виникнення ракових клiтин.

…і чому віддати перевагу

Цитрусовi. Вони вирiзняються високим умiстом вiтамiну С, що є справжнiм джерелом молодостi. Крiм того, вони мають кiлька iнших сполук, таких, як полiфеноли, вiдповiдальні за протипухлинний ефект.

Цiльне зерно. Мiстить рослиннi волокна й антиоксиданти, вiтамiни В, Е, а також мікроелементи – цинк, селен, мiдь i марганець. Цей продукт виявляє захисний ефект проти

хвороб серця, дiабету 2-го типу й деяких видiв раку, особливо раку товстої кишки.

Шоколад. Корисний високим вмiстом флавоноїдiв, якi є потужними антиоксидантами.

– Крiм того, флавоноїди в шоколадi здатнi захистити вiд серцево-судинних захворювань,

каже Огюстен Скальбер, дослiдник людського харчування в Нацiональному iнститутi агрономiчних дослiджень у Клермон-Ферранi. — Та слiд пам’ятати, що кориснi властивості має тiльки чорний шоколад з вмiстом какао понад 70%.

Горiхи. Мiстять елагову кислоту, вiтамiн Е, калiй, залiзо та магнiй.

– Горiхи допомагають знизити холестерин у кровi, захищають вiд серцево-судинних захворювань i деяких видiв раку, — каже Дени Корпе, керiвник дослiдного пiдроздiлу. — Та кориснi лише свіжi горіхи, просто зi шкаралупи. Смаженi й солонi втрачають свої переваги для здоров’я.

Зелений чай. Мiстить катехiни, хiмiчнi сполуки сiмейства поліфенолiв, потужнi антиоксиданти. Вiзьмiть за правило пити три чашки чаю на день, просто так, без їжi. Це пiдвищить його ефект, – радить Огюстен Скальбер.

П’ять правил профілактики хронiчних захворювань вiд журналу РiеiViе

  • Не курити.
  • Підтримувати нормальну вагу.
  • Достатньо їсти фруктів та овочiв.
  • Бути фізично активним принаймнi 30 хвилин на день.
  • Зменшити споживання продуктiв iз високим вмiстом цукру й жиру, а також продуктів швидкого приготування.

 

Детальніше – у віснику.