Пропонуємо дайджест вісника “Позиція” за вересень 2019 року, № 17

17 524

Молода, але  досвідчена

У Хмельницькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства працює чимало молодих і здібних спеціалістів. Серед них – головний спеціаліст відділу лісового господарства Людмила Гаврилюк. Незважаючи на молодість, вона має чималий досвід роботи в галузі. Закінчивши технологічний факультет Національного лісотехнічного університету й магістратуру за спеціальністю «Технологія деревобробки», отримала в 2009 році диплом магістра.

З 2011 по 2014 рік навчалася  в аспірантурі при кафедрі безпеки життєдіяльності технологічного факультету Національного лісотехнічного університету Також завершила курси ландшафтного дизайну в Львівському навчальному центрі.

З 2015 року Людмила Анатоліївна – працівник Хмельницького ОУЛМГ, Спершу працювала старшим інспектором, а з 1 жовтня 2018 року вона – головний спеціаліст відділу лісового та мисливського господарства. Принциповий та знаючий спеціаліст. Багато робить для удосконалення роботи й розширення мережі учнівських лісництв. Товариська, активна в громадських справах. Бере безпосередню участь у життєдіяльності профспілки управління. За це її й поважають і шанують всі працівники апарату управління та колективи ХОУЛМГ.

Людмила Красова, голова ППО ХОУЛМГ.

 

Його покликання-прикрашати землю

Ігор Ігорович Мартинов народився 25 травня 1980 року в сім’ї працівника лісового господарства. З дитячих років був закоханий в зелені насадження, які його оточували всі молоді роки. З вибором майбутньої професії питань не виникало – він вирішив пов’язати своє майбутнє з лісом.

Закінчивши навчання в Національному Аграрному університеті в 2003 році, Ігор влаштувався на посаду майстра лісорозсадника в ДП «Ізяславський лісгосп».Керівництво підприємства переконалося у професійних навичках та здібностях молодого спеціаліста.

Тож з листопада 2005-го і досі він працює на посаді інженера лісових культур.

Працелюбний, гарний організатор і вмілий керівник лісогосподарського виробництва, користується повагою і авторитетом в колективі підприємства – кажуть оточуючі. Бере активну участь в громадському житті колективу, культурно-виховних і спортивно-оздоровчих заходах. Обраний головою цехового комітету апарату держлісгоспу.

У вільний від роботи час полюбляє збирати гриби, посидіти в тиху вечірню чи ранню пору з вудкою, тим паче, що садиба, де проживає Ігор Ігорович, знаходиться поряд з руслом Горині. Він, із знанням справи, посадив сад і вирощує гарні сорти плодових дерев. Разом з дружиною Іриною виховують трьох прекрасних дітей.

Володимир Кравчук, голова ППО ДП «Ізяславський лісгосп».

 

З турботою про людей…

До складу Державного підприємства «Старокостянтинівське лісове господарство» входить шість лісництв, лісокомплекс і гараж. Діяльність підприємства спрямована на підвищення продуктивності та якісного складу насаджень, поліпшення санітарного стану лісів, а також лісозаготівлю та раціональну переробку деревини.

Колектив цеху налічує 17 працівників. Деревобробне обладнання, на якому вони працюють, – сучасне, що дало можливість за 6 місяців реалізувати продукцію переробки на суму 5,8 млн. грн. Середньомісячна заробітна плата працівника цього підрозділу складає більше 14 тисяч гривень.

Саме тут, у цьому колективі, з 2003 року працює змінним майстром цеху переробки деревини Микола Миколайович Голянтус. Сумлінно ставиться до  своїх посадових обов’язків, виконує великий обсяг робіт, завжди вкладається у зазначені терміни, користується повагою та авторитетом у колег по роботі. Вміло організовує робочий процес в цеху. Йому притаманні високий професіоналізм, і відданість обраній професії..

З 2010 року Микола Миколайович очолює цеховий профспілковий комітет лісокомплексу та обраний до складу профспілкового комітету лісгоспу. Завжди займає активну життєву позицію і бере активну участь в профспілковому житті підприємства, переймаючись питаннями соціально-економічного захисту, навчання, оздоровлення і відпочинку колег та членів їхніх сімей. Турбується про учасників бойових дій, ветеранів праці. Доброта, людяність, порядність, вміння розрадити і допомогти, підтримати та підставити своє плече – це риси характеру Миколи Миколайовича.

Людмила Османкіна, голова ППО ДП «Старокостянтинівський

лісгосп».

 

Ветерани – завжди в строю

Володимир Васильович Гудловський народився у Зінькові Віньковецького району. Закінчив Львівський лісотехнічний університет у 1987 році, здобувши спеціальність «Лісове господарство» та кваліфікацію «Інженер лісового господарства». Свою трудову діяльність розпочав в Ярмолинецькому лісгоспзазі в 1972 році і пройшов шлях від маркувальника до директора. Директором працював з 1988 року по 2011 рік. Прикипівши душею і тілом до рідного підприємства, присвятив йому і подальшу свою долю у поважному віці, очоливши посаду начальника гаража.

Здобутків – дай Боже кожному! За його керівництва збудовано Зіньківський  лісокомплекс, Лісоводський лісопункт, ремонтно-механічну майстерню держлісгоспу та магазин «Лісовичок». За його керівництва розбудовано мережу лісових кордонів – від  фундаменту до всіх необхідних зручностей. Побудовано та повністю облаштовано будинок відпочинку в смт. Сатанів задля оздоровлення працівників підприємства. На території Зіньківського лісництва облаштовано базовий розсадник, де закладено перші саджанці лісових і декоративних порід. Володимир Васильович започаткував і розвиток побічного користування у підпорядкованому держлісгоспі: виробництво чаїв із лікарських трав та збору березового соку. Під його керівництвом було створено понад 20 рекреаційних куточків на території держлісгоспу.

За працею і шана: нагороджений орденом «Знак пошани», відзнакою  Державного комітету лісового господарства України «Відмінник лісового господарства України»; йому присвоєно звання «Заслужений лісівник України». Він – Почесний громадянин Ярмолинець та Ярмолинецького району.

Неодноразово нагороджений  Почесними Грамотами та Подяками  різних рівнів.

Третього вересня Володимир Васильович відзначив славний ювілей – 70-річчя від дня народження. Привітати ветерана та вручити йому Почесні грамоти і подарунки завітали начальник управління лісового і мисливського господарства П.Пешко, голова обласної організації профспілки лісівників В.Лісовий, директори держлісгоспів, колеги, друзі, рідні та близькі.

Ми приєднуємося до вітань та побажань ювіляру і зичимо ветерану-лісівнику міцного здоров’я, щастя, достатку та всіляких земних благ!

Максим Омбиш, голова ППО ДП «Ярмолинецький лісгосп».