19.02.2019 року відбулося розширене засідання президії Хмельницької обласної організації  Профспілки працівників освіти і науки. Перед початком засідання голови членських організацій хвилиною мовчання вшанували пам’ять  та поклали квіти до  Пам’ятника Героям Небесної Сотні.

На президії було розглянуто питання про здійснення громадського контролю за дотриманням законодавства про працю було перевірено роботу Хмельницького міськкому Профспілки. З інформацією виступив голова Хмельницького міськкому  Профспілки Тимошенко О.С.

Після президії відбулася нарада голів членських організацій, на яку було запрошено заступника голови Хмельницької обласної державної адміністрації Павлишину Світлану Андріївну та начальника відділу формування НАФ та діловодства Державного архіву Хмельницької області Рагу Валентину Станіславівну.

 

Павлишина С.А. відмітила, що сьогодні, під час впровадження в державі освітньої реформи, реформи децентралізації  діяльність профспілкових організацій всіх рівнів є як ніколи важливою та необхідно. Вона наголосила на важливості тих інновацій, якими сьогодні живе наше суспільство, адже 2018 рік став роком старту реформи початкової школи.

На завершення  Світлана Павлишина відповіла на запитання голів профспілкових організацій.

Валентина Рага ознайомила присутніх з особливостями ведення діловодства та архівної справи в організаціях Профспілки працівників освіти і науки України. Учасникам наради були роздані методичні рекомендації з даного питання.

Наприкінці  наради голова обкому Профспілки Анатолій Яримюк нагородив  Почесним знаком Центрального комітету Профспілки працівників освіти і науки України «Турбота про дітей» Ізяславську районну організацію Профспілки працівників освіти і науки України, за високі показники в організації оздоровлення та відпочинку дітей освітян. Отримала нагороду голова Ізяславського райкому Профспілки Лех Тетяна Іванівна.

Вів засідання  президії та нараду голова обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Анатолій Яримюк.

20190219_105541