20 лютого на базі навчально-культурного центру «Побужжя» Федерації профспілок Хмельницької області відбувся семінар голів первинних організацій профспілки працівників житлово-комунального господарства , місцевої промисловості та побутового обслуговування населення.

Голова обласної організації профспілки Микола Шафінський окреслив низку завдань і актуальних проблем щодо реалізації норм і гарантій галузевих угод, колдоговірних  зобов’язань.

Зосереджено увагу на організації роботи з документами в первинних профспілкових організаціях, вимогах до їх складання та оформлення.

Про фінансову роботу в первинних організаціях профспілки, порядок складання кошторису, напрямків використання коштів на культурно-масову та фізкультурно-оздоровчу роботу проінформувала бухгалтер обкому профспілки Надія Губицька.

Запрошена в якості лектора головний спеціаліст відділу державної реєстрація Головного тер управління юстиції у Хмельницькій області Наталя Чорна розповіла про порядок реєстрації первинних профспілкових організацій, змін до відомостей про організаційні ланки профспілок.

Про особливості реалізації пенсійного законодавства в сучасних умовах, порядок обчислення страхового стажу, нарахування пенсій розповіла перший заступник Головного управління Пенсійного фонду України у Хмельницькій області Марія Квятківська.

Семінар ЖКГ 20.02 (4)

Начальник відділу страхових виплат та матеріального забезпечення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Ніна Даньковська поінформувала учасників семінару про види матеріального забезпечення та страхових виплат за рахунок коштів фонду соціального страхування.

Усі учасники семінару отримали методичні рекомендації з припинення трудового законодавства (примірні зразки документів), з організації роботи з документами, макет кошторису та інші необхідні для роботи матеріали.

20190220_114451