В Хмельницькому кооперативному торговельно-економічному інституті традиційно відбулося найяскравіше, найемоційніше та найочікуваніше шоу року – «Міс та Містер ХКТЕІ – 2016» – конкурс, який дозволяє розкрити творчі здібності, знайти нових друзів, навчитись працювати в команді.

У конкурсі взяли участь 9 пар, до складу увійшли студенти всіх відділень та факультетів колледжу, інституту.
Традиційним та колоритним відкриттям концертної програми 22 огляду- конкурсу «Міс та Містер ХКТЕІ – 2016» став виступ хорової капели інституту «Прибузькі солов’ї», яка подарувала слухачам патріотичні і водночас запальні композиції.
Перший конкурс «Харизматичні патріоти – громадяни об’єднаної Європи», – був присвячений всеперемагаючій любові, негаснучій надії, вірі у майбутнє. Молоді, красиві, завзяті, талановиті пари намагалися показати себе в найвигіднішому світлі, продемонструвати артистизм та вміння триматися на сцені.
У найяскравішому конкурсі «Креативна компетентність – портфоліо ділової людини» конкурсанти чудово проявили свій творчий потенціал і талант. Індивідуальність, неординарність, потужна енергетика учасників потоком струмували в залу, приголомшуючи і зачаровуючи членів журі та глядачів.
Запальним танцем, яскравою красою та вишуканістю українського національного одягу, кольорами, що характеризують красу нашої землі, конкурсанти презентували себе у конкурсі «Українство – наша сутність. Україна – наша земля». А ще про любов до рідної землі, учасники говорили вишуканими словами кращих класиків української літератури тримаючи у руках символ нашої країни – синьо-жовтий стяг.
Інтригуюче і водночас найскладніше завдання отримали учасники у четвертому, творчо-зорієнтованому номері конкурсної програми «Неперевершений Шекспір» – проінтерпретувати у хореографії рік англійської мови. Конкурсанти продемонстрували свій хист до мистецтва, артистичність та акторські здібності, виконуючи уривок з п’єси «Ромео і Джульєтта». Прониклива, надзвичайно чуттєва історія кохання не залишила байдужим жодного глядача.
Як завжди, журі довелося дуже непросто – всі учасники були гідні головного титулу. Але конкурс є конкурс. Найкраще себе проявили та отримали найвищу нагороду «Міс і Містер 2016» майбутня організатор виробництва – Хану Анастасія та майбутній правознавець Янков Роман.
На завершення усім конкурсантам було подаровано смачний торт від партнерів Всеукраїнської професійної газети «Все про бухгалтерський облік» та матеріальне заохочення від студентського профкому інституту.
Переможених немає, є лише переможці! Тож ми щиро вітаємо всіх учасників, зичимо їм подальших успіхів!