Розпорядженням Національної служби посередництва і примирення
№ 081-р від 06 лютого 2019 року зареєстровано колективний трудовий спір (конфлікт) між найманими працівниками Мухарівської гімназії Берездівської сільської ради Славутського району Хмельницької області та Берездівською сільською радою Славутського району Хмельницької області з вимогами найманих працівників:

          – зупинити незаконне призупинення діяльності Мухарівської гімназії Берездівської сільської ради Славутського району Хмельницької області;

– забезпечити належні умови діяльності Мухарівської гімназії та роботи найманих працівників.

12 лютого 2019 року після підписання необхідних документів про створення примирної комісії по розгляду колективного трудового спору (конфлікту), в приміщенні Федерації профспілок Хмельницької області відбулось перше засідання примирної комісії.

У роботі комісії взяли участь сторони колективного трудового спору та фахівці Відділення.

Також, до роботи комісії були залучені представники Славутської райдержадміністрації, Славутської районної ради, Депертаменту освіти і науки Хмельницької ОДА, Хмельницької обласної організації профспілки працівників освіти і науки України та інші зацікавлені органи та організації.

Відкрила засідання комісії начальник Відділення Тетяна Бабич, яка ознайомила присутніх із Положенням про примирну комісію та Регламентом  роботи примирної комісії. Одночасно було обрано головуючого та секретаря примирної комісії.

Під час роботи примирної комісії заслухано сторони колективного трудового спору, представника Славутської РДА, представника профспілки освіти і науки та інших присутніх.

IMG_1218

Заслухавши та обговоривши усі міркування, позиції сторін колективного трудового спору (конфлікту) та рекомендації представників зацікавлених органів та організацій, сторонами конфлікту було досягнуто домовленості про те, що Мухарівська гімназія продовжуватиме навчальний процес до закінчення навчального року.

Наприкінці засідання примирної комісії, начальник відділення НСПП в Хмельницькій області Т. Бабич наголосила, що фахівці Відділення і надалі відслідковуватимуть стан соціально-трудових відносин у закладі освіти та надавати роз’яснення норм чинного законодавства і консультації сторонам колективного трудового спору (конфлікту).