Укладання колективних договорів та створення представницьких органів при їх укладанні  обговорили на прес-конференції, яка відбулася 31 липня 2017 року у приміщенні ПАТ «Національна Суспільна Телерадіокомпанія України» Хмельницька регіональна дирекція «Поділля-центр».

Захід організовано відділенням НСПП в Хмельницькій області ( далі – Відділення), Хмельницьким відокремленим підрозділом Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування», управлінням  Держпраці в Хмельницькій області, Федерацією профспілок Хмельницької області.

IMG_0443

Зустріч проводилась з представниками засобів масової інформації (далі- ЗМІ), яким запропоновано через ЗМІ донести до роботодавців та найманих працівників у  об’єднаних територіальних громадах (далі – ОТГ) актуальність теми з укладання нових колективних договорів в умовах проведення структурних реформ з децентралізації та регіональної політики в Україні, спрямованих на підвищення державних стандартів праці в межах компетенції органів місцевого самоврядування та місцевих органів державної влади.

Перебіг прес-конференції  координувала начальник Відділення Т. Бабич. Такою, при проведенні превентивних заходів з запобігання колективних трудових спорів ( конфліктів) розкрито  тему заходу  «Укладання колективних договорів та створення представницьких органів при їх укладанні – актуальні питання для найманих працівників в створених ОТГ ».

Учасниками прес-конференції озвучено найбільш актуальні питання стосовно укладання колективних договорів при зміні роботодавця. Наголошено на нових взаємовідносинах і зобов’язаннях з найманими працівниками  у комунальних підприємствах, в установах і закладах, які  підпорядковані ОТГ.

Оскільки прес-конференція є не тільки способом інформування, а ще й засобом декларування позиції, Т. Бабич висловила сподівання на активну співпрацю із зацікавленими учасниками процесу  по врегулюванню СТВ в напрямку  розбудови Української держави.