За десять місяців 2016 року Державною фіскальною службою Хмельницької області в ході заходів з легалізації трудової зайнятості легалізовано працю 3894 громадян, які не були оформлені згідно вимог законодавства. У порівнянні з відповідним періодом минулого року це більше на 1 тисячу виявлених «трудових нелегалів».

«Реалізація заходів з детінізації праці має системний і поступальний характер, адже це не лише додаткові надходження до бюджету, але й отримання законних соціальних гарантій працюючими. На сьогодні у зоні особливої уваги податківців перебуває легалізація трудових відносин на речових ринках, у торгівельних мережах та у сфері пасажирських перевезень», – зауважив керівник регіонального представництва ДФС Анатолій Марценюк.

Загалом за результатами контрольно-перевірочних заходів, здійснених у напрямку легалізації праці, у 119 суб’єктів підприємницької діяльності виявлено виплату заробітної плати та інших доходів з порушенням вимог податкового законодавства. За результатами проведених перевірок донараховано 14,7 мільйона гривень, з яких 13,4 мільйона гривень – податок на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску у сумі 1,3 мільйона гривень.

Крім того 1776 фізичних осіб залучено до державної реєстрації, як суб’єктів підприємницької діяльності.