Під таким гаслом у Києві пройшла акція протесту працівників лісової галузі у підтримку підприємств південно-східного регіону держави.

Понад 3000 учасників, в їх числі – 40 профактивістів з Хмельниччини на чолі з головою обкому профспілки працівників лісового господарства України Віталієм Лісовим пікетували Кабмін та Мінагрополітики, вимагаючи термінового відновлення фінансування лісогосподарських підприємств півдня та сходу держави та припинення практики призначення на керівні посади лісової галузі спеціалістів без фахової лісової освіти та відповідного досвіду роботи.

Склалася критична ситуація: 11 областей півдня та сходу країни не є ресурсними та фінансувалися майже на 90% з держбюджету. Майже два роки люди не отримують зарплату, адже програма «Ліси України» припинила дію в 2015 році, а нова не була розроблена. Крім того, горе-реформатори відмовилися від бюджетного фінансування. Масово вивільнялися фахівці, залишилися лише ентузіасти-патріоти, більшість з яких працює без отримання зарплати. А хто ж поновлюватиме ліси, захищатиме їх від пожеж, браконьєрів та інших лиходіїв? Неодноразові зустрічі з високопосадовцями Держлісагентства, Мінагрополітики, уряду, численні перемовини та вимоги були безрезультатними. Отож президія ЦК профспілки прийняла рішення про акцію протесту.

Під час мітингу біля Кабміну ніхто до людей не вийшов, потім відбулося пікетування Мінагрополітики. Ініціативна група на чолі з головою ЦК профспілки Степаном Кривов’язим таки зустрілася з чиновниками Мінагрополітики. Результати акції дещо обнадіюють, будемо чекати. Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив відповідним структурам розібратися в ситуації і здійснити необхідні дії, а в Мінагрополітики пообіцяли найближчим часом частково погасити заборгованість із зарплати.

Було прийнято рішення: у випадку невиконання вимог попереджувальної акції лісівники вдадуться до більш радикальних заходів протесту.