На базі ПАТ «Подільський цемент» проведено навчання громадських інспекторів з питань охорони праці первинної профорганізації товарства (голова – Сергій Байрак), організоване НКЦ «Побужжя» ФП області» (директор – Олег Сковородніков). Враховуючи, що на підприємстві наближаються терміни чергової атестації робочих місць з умовами праці, найбільше питань було приділено саме цій темі.

Розглянуто питання надання пільг та компенсацій за роботу в шкідливих умовах праці; засоби колективного та індивідуального захисту працівників
(Олександр Левченко, начальник служби охорони праці ПАТ “Подільський цемент”). Серед інших тем – поетапна послідовність проведення атестації робочих місць за умовами праці (Микола Дудченко, головний державний експерт з умов праці); здійснення профспілками громадського контролю за організацією і проведенням атестації робочих місць за умовами праці (Олег Сковородніков, директор ПНКЦ «Побужжя” ФП області», головний технічний інспектор праці Федерації профспілок області).

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Для висвітлення питань, зокрема, стосовно Порядку розслідування нещасних випадків на виробництві, відшкодування шкоди працівникам у разі завдання шкоди їхньому здоров’ю, профілактики виробничого травматизму та діяльності Фонду соцстрахування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань за цими напрямками, було залучено страхового експерта з охорони праці відділення виконавчої дирекції Фонду у м.Кам’янці-Подільському Олега Антошківа.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA