Проведено семінар керівників підрозділів та профспілкового активу Волочиського машинобудівного заводу АТ «Мотор Січ». На заводі потужно працює профспілка авіабудівників України. Організацію очолює Євген Сіньков. 

DSC_0531

Соціальний діалог, збереження робочих місць і профспілкового членства, дії профспілок щодо зміцнення соціально-економічного захисту працюючих – ці та багато інших питань порушив Голова ФП області Геннадій Харьковський. Про особливості пенсійного законодавства розповіла Марія Квятківська перший заступник начальника Головного управління ПФУ в області, про дії профспілок з питань правового захисту працівників – Петро Іващенко, зав.відділом. ФП області; про особливості медичної реформи в Україні та в області – Андрій Стрілець, головний спеціаліст Департаменту охорони здоров’я ОДА, а про матеріальне забезпечення та соціальні послуги за рахунок коштів державного соціального страхування – Ніна Даньковська, начальник відділу управління ВД Фонду соцстрахування України в області.

DSC_0567

DSC_0541

Учасники семінару отримали ґрунтовні відповіді на питання щодо: пенсійного стажу у випадку роботи за кордоном, ситуації із заборгованістю по лікарняних листках, отримання медичної допомоги студентом за умови навчання в іншій області; зарплати та підтримки машинобудівної галузі, оздоровлення дітей, роботи профспілок та безліч інших. На низку питань, які турбують заводчан, можна буде дати відповідь після звернення ФП області до Кабміну, МОЗ та правління Фонду соцстрахування України.

DSC_0576

DSC_0586

Вела семінар заступник голови профкому Людмила Нікулішена.

DSC_0523

DSC_0519