19.06.2018 року відбувся черговий VІІ пленум Хмельницької обласної організації  Профспілки працівників освіти і науки   на якому було розглянуто питання про основні тенденції розвитку профспілкового руху та завдання профспілкових організацій в умовах соціально-економічних змін. З доповіддю виступив голова Хмельницького обкому  Профспілки Яримюк А.С..

В обговоренні прийняли участь голова Славутського  райкому Профспілки Власюк В.В., голова Полонського райкому Профспілки Бельська О.І., голова Ізяславського райкому Профспілки Кушнірук І.В., голова Віньковецького райкому Профспілки Свинобой В.М..

IMG-c87dab70379de1b93e1c568a9dbfb20c-V

В роботі пленуму прийняв участь директор департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА Фасоля О.І..

Того ж дня відбулося чергове засідання президії Хмельницької обласної організації  Профспілки працівників освіти і науки,   на якій було розглянуто питання  здійснення контролю за ходом виконання постанов ЦК Профспілки, обкому Профспілки та власних рішень Волочиського (голова Скакун Л.Д.) та Дунаєвецького (голова Барановський Ю.М.) райкомів Профспілки

1

На засіданні президії також був затверджений план основних заходів обкому Профспілки на друге півріччя 2018 року, були розглянуті поточні питання діяльності Хмельницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

IMAG2340

Вів засідання пленуму та президії голова обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Анатолій Яримюк.

IMAG2345