31.05.2018 відбувся черговий Пленум Хмельницької обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості та побутового обслуговування населення. Основним питанням порядку денного, яке розглядалось було роль галузевих, територіальних угод та колективних договорів у забезпеченні захисту соціально-економічних, трудових  прав та інтересів членів Профспілки. Також було внесено зміни до складу обласного комітету профспілки та заслухано звіт про виконання бюджету за 2017 рік та затверджено бюджет на 2018 рік.

Голова обкому профспілки Шафінський М.А. виступив з доповіддю, в якій охарактеризував стан справ у галузі, виконання підприємствами положень та норм галузевої угоди, перспективи та плани на майбутнє.

IMG-c14a7526f4e0f354c9cc89e9f02de21a-V

Члени обкому активно взяли участь в обговоренні, виступали з пропозиціями та зауваженнями. Особливо важливі питання піднімали голови профспілкових комітетів МКП «Хмельницьктеплокомуненерго» І.Хільченко,  ХКП «Електротранс» Глазюк А.П., Кам’янець-Подільського УВП ТОС Гжібінський В.С., член ЦК профспілки, начальник служби охорони праці Кам’янець-Подільського КП «Міськтепловоденергія» Підскоцький О.І.

Високо оцінили члени обкому роботу апарату обкому профспілки по підписанню територіальних галузевих угод з органами місцевого самоврядування, зокрема з Волочиською міською об’єднаною територіальною громадаю та Старокостянтинівською міською радою. Робота в цьому напрямку буде продовжуватись.

За результатами обговорення прийнято ряд важливих рішень, ініційовано звернення до вищих державних органів влади щодо вирішення піднятих важливих питань галузі житлово-комунального господарства та міського електротранспорту.

IMG-34952ffe640a923d88dd46428a2b3712-V

В завершені заходу грамотою та матеріальним заохоченням нагороджено голову профкому ХКП «Електротранс» Глазюка А.П., як кращого профспілкового лідера, голову профкому Славутського підприємства водопровідно-каналізаційного господарства Спіріну С.А., як  кращого профспілкового лідера жінку, а також начальника електродільниці КП «Міськтепловоденергія» Уварова Р.В., як кращого громадського інспектора з охорони праці.