У рамках Угоди про співпрацю та з метою підготовки комплексного аналізу стану соціально-трудових відносин на підприємствах міського електричного транспорту, де упродовж 2016-2018 років відділення НСПП в Хмельницькій області (далі-Відділеня) сприяло вирішенню колективних трудових спорів (конфліктів), 22 лютого 2019 року спеціалістами Відділення проведено робочу зустріч із головою Хмельницькою обласною організацією профспілки працівників житлово-комунального господарства місцевої промисловості та побутового обслуговування населення України (далі – Профспілка) М. Шафінським.

Під час зустрічі обговорено питання перспективи розвитку галузі та аналіз впливу чинників негативного і позитивного характеру, що формують відносини на підприємствах міського електричного транспорту.

Також, розглянуто питання додержання законодавства про працю, зокрема, рівень заробітної плати, дотримання визначеного законодавством мінімального розміру заробітної плати, своєчасність виплати заробітної плати та інші питання, що стають причиною виникнення розбіжностей між сторонами соціально-трудових відносин.

Окрім того, фахівцями Відділення та головою Профспілки спільно визначено шляхи поліпшення стану СТВ, забезпечення соціальної стабільності у трудових колективах підприємств житлово-комунального господарства.

фото

За результатами проведеної робочої зустрічі досягнуто домовленості про подальшу співпрацю, метою забезпечення постійного моніторингу стану СТВ на підприємствах житлово-комунальної галузі області, та сприяння поліпшенню соціально-трудових відносин між найманими працівниками і роботодавцями.