Проведено День Федерації профспілок області у Красилівській міській об’єднаній територіальній громаді. У відкритті заходу взяли участь голова Красилівської  районної ради по координації діяльності профспілкових організацій, голова первинної профорганізації ДП «Красилівський агрегатний завод» Микола Галиш, Голова ФП області Геннадій Харьковський.

Спершу учасники зустрічі дізналися про роботу Красилівської міської об’єднаної територіальної громади в умовах децентралізації влади. Про це розповіла голова Красилівської міської ОТГ Ніла Островська.

Красилів (5)

 

Про соціальний діалог і роботу профспілок в сучасних умовах проінформували Голова ФП області Геннадій Харьковський і голова первинки заводу Микола Галиш.

Красилів (2)

Крім цього, розглянуто питання охорони праці, соціальний захисту працюючих і, в контексті цього, – основні завдання влади, роботодавців, профспілок. А також – законодавство про працю, проблеми та перспективи. Досвідом ділився завідувач відділу правової допомоги та профспілкової адвокатури – головний інспектор праці  ФП області Петро Іващенко.

Красилів (3)

Найголовнішим результатом зустрічі стало підписання Угоди про співпрацю між ФП області та Красилівською міською ОТГ.

Красилів (7)

Красилів (4)