04 липня 2019 року за сприяння відділення НСПП в Хмельницькій області (далі – Відділення) проведено перше засідання примирної комісії (далі-Комісія) по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) (далі-КТС(К)) між найманими працівниками Борщівської гімназії Городоцької міської ради с. Борщівка Городоцького району Хмельницької області та Городоцькою міською радою м. Городок, зареєстрованого розпорядженням НСПП від 25 червня 2019 року № 224-р, з вимогою найманих працівників:

– зберегти існуючі соціально-економічні умови праці найманих працівників Борщівської гімназії.

IMG_1671

Після підписання документів про створення примирної комісії по розгляду КТС(К), в приміщенні Федерації профспілок Хмельницької області відбулось перше засідання Комісії.

У роботі комісії взяли участь сторони КТС(К) та фахівці Відділення, також, до роботи Комісії були залучені незалежні посередники НСПП, представники департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА, Федерації профспілок Хмельницької області, Хмельницької обласної організації профспілки працівників освіти і науки України  та представники громадськості.

Відкрила засідання Комісії в.о. начальника Відділення С. Паюк, яка ознайомила присутніх із Положенням про примирну комісію та Регламентом роботи примирної комісії. Одночасно було обрано головуючого та секретаря.

Під час роботи Комісії присутніми були розглянуті причини виникнення КТС(К),  заслухано сторони спору, представника департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА, представника Хмельницької обласної організації профспілки працівників освіти і науки України та інших присутніх.

IMG_1613

Заслухавши та обговоривши усі міркування, позиції сторін КТС(К) та рекомендації представників зацікавлених органів та організацій, примирною комісією було прийнято рішення про перенесення засідання на іншу дату, в зв’язку із недостатністю матеріалів для повного та всебічного розгляду справи по суті.

Наступне засідання примирної комісії заплановано провести 16 липня 2019 року.