23 червня 2017 року у відділенні НСПП в Хмельницькій області (далі – Відділення) відбулась робоча зустріч начальника Відділення Т. Бабич із головою Хмельницької обласної організації профспілки працівників текстильної та легкої промисловості Е. Світлик  щодо надання матеріалів для здійснення оцінки відповідності критеріям репрезентативності і підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців на територіальному рівні  для участі у колективних переговорах з укладання територіальних угод та для делегування представників до відповідних органів соціального діалогу.

В ході зустрічі Е. Світлик повідомила, що у профспілки закінчується термін Свідоцтва про відповідність критеріям репрезентативності і, як результат, така не має повноважень на територіальному рівні приймати участь у колективних переговорах з укладення територіальних угод.

Т. Бабич надані роз’яснення окремих положень Закону України «Про соціальний діалог» від 23.12.2010 року № 2862-VI та Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 21 липня 2011 року №73.

Також, обговорено порядок підготовки та подачі документів до Відділення для здійснення оцінки відповідності критеріям репрезентативності.

Результатом зустрічі стала домовленість про подальшу взаємодію та співпрацю між відділенням НСПП в Хмельницькій області та Хмельницькою обласною організацією профспілки працівників текстильної та легкої промисловості задля досягнення соціальної стабільності на теренах Хмельницької області.