26 червня 2017 року на базі відділення НСПП в Хмельницькій області (далі – Відділення) відбулась робоча зустріч із головою Хмельницької обласної організації Всеукраїнської профспілки працівників і підприємців торгівлі, громадського харчування та послуг Краєвським В. М.

Під час зустрічі, начальник Відділення Т. Бабич  зосередила увагу голови профспілки на те, що відповідно до Закону України „Про соціальний діалог в Україні” від 23.12.2010 року № 2862-VI, загальними критеріями репрезентативності для суб’єктів профспілкової сторони є легалізація, загальна чисельність членів профспілки та галузева / територіальна розгалуженість.

Крім того,  надано роз’яснення щодо порядку підготовки та подачі документів до Відділення для здійснення оцінки відповідності критеріям репрезентативності.

Голова Хмельницької обласної організації всеукраїнської профспілки працівників і підприємців торгівлі, громадського харчування запевнив про готовність  надати до Відділення усі необхідні документи для визнання профспілки репрезентативною.

Наприкінці зустрічі, начальник Відділення висловила сподівання у поглибленні взаємодії з питань забезпечення соціальної стабільності в трудових колективах підприємців торгівлі та громадського харчування, а також наголосила на необхідності запобігання негативному впливу дестабілізаційних чинників на стан соціально-трудових відносин та виникненню колективних трудових спорів (конфліктів).