30 жовтня 2018 року начальник відділення НСПП в Хмельницькій області Т. Бабич, з метою усунення чинника дестабілізації стану СТВ у Хмельницькому обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М. Старицького, провела узгоджувальну зустріч з із начальником управління культури національностей, релігій та туризму Хмельницької ОДА І. Труновою,головою обласної організації профспілки працівників культури України М.Луценком, трудовим арбітром НСПП М. Голубом, директором Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру їм М. Старицького А. Ковальчуком.

Під час зустрічі обговорювались причини виникнення конфліктної ситуацій, що склалась у трудовому колективі театру. Так, Хмельницький обласний академічний музично-драматичний театр ім. М. Старицького взято на облік 10.10.2018 року наказом начальника Відділення № 140, в зв’язку з наявністю ускладнень соціально-трудового характеру, пов’язаних із невиконанням вимог законодавства про працю, в частині нормування і оплати праці. Чинник дестабілізації стану СТВ – невиплата добових за відрядження.

IMG_1152

Директор театру поінформував присутніх про те, що 30 жовтня ним підписані накази про відрядження, з метою виплати добових найманим працівникам. Однак, за його словами, кошти будуть виплачуватись упродовж тижня.

В результаті зустрічі досягнуто домовленості про усунення в короткі терміни порушень законодавства про працю.