День матері – це одне із самих зворушливих свят, тому що кожен з нас із дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити.

Саме до цього міжнародного свята на честь матерів проходив на базі Теофіпольського НВК «ЗОШ – І ст.-гімназія» районний конкурс художнього читання серед педагогічних колективів.

Із вітальним словом до учасників заходу звернулась т.в.о. заступника  голови райдержадміністрації Мирослава Майдан та голова РК профспілки освітян Ніна Киричок.

фото 101214 002

В даному заході прийняли участь 29 навчальних закладів району. Читці виконували поезії Василя Симоненка, Ліни Костенко, Бориса Олійника, Тараса Шевченка, Миколи Дмитренка, Галини Гордисевич та авторські твори.

Учасники з конкурсу з любов’ю та теплотою читали твори і членам журі важко було визначити місця, та все-таки  І місце посіли:

– Олексюк Лариса та Пастощук Раїса, Човгузівська ЗОШ І-ІІ ст.;

  • Гульчук Олена, Ільковецький НВК «ЗОШ Іст.-ДНЗ»;
  • Павлюк Яна,Святецька ЗОШ І-ІІІст..

ІІ місце:

–  Сторожук-Тимошик Людмила, Теофіпольський НВК «ЗОШ І ст.-гімназія»;

–  Дем’янова Лілія, Лисогірська ЗОШ І-ІІ ст.,

– Кулешова Ольга, Кузьминецька ЗОШ І-ІІ ст.

ІІІ місце:

– Мельник Неоніла, Базалійська ЗОШ І-ІІІ ст.,

– Музика Галина, Карабіївська ЗОШ І-ІІст.,

– Крисюк Сергій, Теофіпольська ЗОШ І-ІІІ ст.№2.

Всі учасники нагороджені грамотами, подяками відділу освіти та райкому профспілки працівників освіти і науки та грошовою винагородою.

фото 101214 012(1)