Відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні» від 23.12.2010 року № 2862-VI та Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 21 липня 2011 року
№ 73 (далі – Порядок), Хмельницькою обласною профспілковою організацією працівників агропромислового комплексу 08 лютого 2017 року подано до відділення НСПП в Хмельницькій області (далі – Відділення) лист-заяву та пакет документів для здійснення оцінки відповідності критеріям репрезентативності.

В процесі роботи, Комісією Відділення розглянуто, надані профспілковою організацією, документи відповідно вимогам пункту 2.1.3. Порядку.

За підсумками роботи Комісії щодо оцінки відповідності Хмельницької обласної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу критеріям репрезентативності, вирішено рекомендувати начальнику Відділення визнати Хмельницьку обласну профспілкову організацію працівників агропромислового комплексу такою, що відповідає критеріям репрезентативності.

В приміщенні Федерації профспілок Хмельницької області, в урочистій обстановці, начальник відділення Тетяна Бабич вручила голові Хмельницької обласної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу Віктору Заричу рішення та Свідоцтво про визнання організації репрезентативною на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до органів соціального діалогу.

Після вручення Свідоцтва, обговорено напрямки подальшої співпраці Відділення та Хмельницької обласної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу у сприянні вирішенню колективних трудових спорів (конфліктів) та запобіганні їх виникненню на теренах Хмельницької області.

IMG_9457