На високому організаційному рівні проведено оздоровлення дітей працівників лісового господарства.

Незважаючи на те, що оздоровчий сезон 2017 року проходив в більш складніших умовах, ніж в попередні роки, оздоровча компанія, завдяки взаємодії роботодавців та профспілкових комітетів, на підприємствах галузі здійснювалась на належному рівні.

csm_укрпрофліс_6d101b1511Обласною організацією та більшістю первинних профспілкових організацій працівників лісового господарства була проведена значна робота по оздоровленню та відпочинку дітей працівників підприємств, учасників АТО та ветеранів галузі. Оздоровлення проводилось за рахунок коштів профспілки на культурно-масову, спортивну та оздоровчу роботу. Переважна більшість підприємств відрахували на ці заходи від 3 до 5 відсотків річного фонду оплати праці. В цілому на оздоровлення було залучено 664,4 тис.грн.

Протягом оздоровчого періоду 2017 року за рахунок зазначених коштів оздоровлено 174 дитини членів профспілки, що на 14 дітей більше ніж в 2016 році, або 108,8%. 164 дитини були оздоровлені тривалістю до 14 днів, 10 дітей тривалістю 21 день.

Найбільша кількість дітей – 37, що на 7 дітей більше порівняно з 2016 р., оздоровлено ППО ДП «Шепетівське лісове господарство» (директор Сасюк В.М., голова профкому Миронюк П.К.).

На належному рівні проводиться оздоровлення дітей на підприємствах ДП «Ізяславське лісове господарство» (директор Курельчук П.І., голова профкому Кравчук В.І. ) – 36 дітей, ДП «Старокостянтинівське лісове господарство» (директор Грачук Ю.Д., голова профкому Османкіна Л.С.) – 35 дітей, ДП «Ярмолинецьке лісове господарство ( директор Кирилюк І.І., голова профкому Омбиш М.П.) – 24 дитини, ДП «Летичівське лісове господарство» (директор Сивун В.М., голова профкому Войтина Л.В.) – 21 дитина.

Проаналізувавши на Президії обкому профспілки  підсумки роботи по оздоровленню дітей за 2017 рік було відмічено про необхідність значно покращити цю роботу в ДП «Славутське лісове господарство», ДП «Хмельницьке лісомисливське господарство», ДП «Новоушицьке лісове господарство» та ДП Проскурівське лісове господарство».